Whirlpool WBE3321 A+ NFSM

Sierpień 29, 2013

Jeśli nasza kuchnia odpowiada przeciętnym standardom wielkości – tj. ma powierzchnię większą, niż 2 x 2 m – to najlepszym rozwiązaniem będzie poszukanie wysokiej lodówki. Mniejsze modele, mimo że często charakteryzują się pojemnością wystarczającą dla przeciętnych gospodarstw domowych, to często okazują się być zbyt niskie, by zmieścić nasze ulubione produkty spożywcze.

Za przykład niech służą 1,5 litrowe butelki z wodą mineralną. Najwygodniej, jeśli stoją zawsze ‘pod ręką’, w drzwiach. Jeśli natomiast lodówka mierzy około 170 cm, to okazuje się, że na butelki szukać musimy innego miejsca. Dlatego warto mimo wszystko inwestować w lodówki wyższe – i taką jest opisywany właśnie Whirlpool WBE3321 A+ NFSM. To lodówka utrzymana w bardzo popularnej ostatnio, srebrnej tonacji kolorystycznej, która staje się nowym standardem – do tej pory był nim kolor biały, i chociaż bez trudu znaleźć możemy również modele w tym drugim kolorze, to srebrne produkty zaczynają powoli dominować.

Whirlpool WBE3321 A+ NFSM

Powyższy model popularnego producenta AGD jest lodówką dość pojemną – w chłodziarce otrzymujemy do dyspozycji 223 litry, natomiast w zamrażalniku 97 litrów, zatem śmiało możemy robić zakupy ‘na zapas’, bez strachu, że coś się w lodówce nie zmieści. A produkty spożywcze możemy tam przechowywać dłużej, niż w standardowych lodówkach dzięki zastosowaniu filtra antybakteryjnego, który po wychwyceniu w powietrzu bakterii czy też pleśni usunie je natychmiast. Te drobnoustroje są przyczyną przykrego często zapachu psującej się żywności, warto zatem dać sobie ten komfort i poszukać lodówki z odpowiednim filtrem. Łatwiej będzie też utrzymać całość w czystości – ta półka cenowa niestety nie gwarantuje, że drzwiczki pokryte będą powłoką, na której nie utrzymują się odciski palców, ale za to i w chłodziarce, i w zamrażarce zastosowano system No Frost, w związku z czym rozmrażanie lodówki nie będzie konieczne – raz na jakiś czas wystarczy ją po prostu umyć.

Whirlpool zdecydował się też na zastosowanie systemu Multiflow, który utrzymuje optymalny dla większości produktów spożywczych poziom wilgotności. Fantastycznie współdziała on z powłoką antybakteryjną, sprawiając, że żywność faktycznie dłużej jest tak samo świeża, jak w dniu zakupu. W środku również bez zaskoczeń – producent zdecydował się na zastosowanie półek ze szkła bezpiecznego, których położenie można w pewnym stopniu regulować. Zaś klasa energetyczna A+ sprawia, że nasze rachunki za prąd utrzymają się na rozsądnym poziomie.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

, , Whirlpool

Leave a Reply