Oto Polar PCB 311 A+ S

Czerwiec 15, 2013

Lodówki w cenie do tysiąca złotych wpisywane są w segment ekonomiczny. Dzisiaj przyjrzymy się takiej, która ze względu na gabaryty oraz cenę znajdzie miejsce w wielu gospodarstwach domowych. Oto Polar PCB 311 A+ S.

Wysokie lodówki są zawsze gwarancją wygody użytkowania. Opisywany dzisiaj polarowski model to propozycja bardzo uniwersalna – sprawdzi się zarówno w większych, jak i mniejszych gospodarstwach domowych. Pojemność użytkowa chłodziarki to aż 195 litrów, natomiast zamrażalnika – 116. Kupując produkt polskiej marki dostajemy zatem gwarancję, że na mniej lub bardziej podstawowe produkty miejsca nam nie zabraknie. Dodatkowo całość została utrzymana w atrakcyjnej wizualne, srebrnej kolorystyce dzięki czemu sprawdzi się w wielu różnych aranżacjach kuchennych. Przy okazji zaś o lodówkę łatwo zadbać – jest łatwa w pielęgnacji oraz (w granicach zdrowego rozsądku, rzecz jasna) odporna na zarysowania oraz uszkodzenia.

Dość istotną kwestią jest fakt, że PCB 311 A+ S jest lodówką oszczędną. Została jej przyznana klasa energetyczna A+, co sprawia, że roczne zużycie energii (według danych producenta) nie powinno przekroczyć 299 kWh. Lodówka gwarantuje również utrzymanie swoich właściwości chłodniczych w wysokich temperaturach – będzie działać sprawnie nawet przy 38 stopniowym upale. W sferze klimatycznej, w której żyjemy to w zupełności wystarczy. Jeśli jednak ktoś zamierza wybrać się z lodówką w podróż na przykład do gorącej Portugalii również może być pewien, że się nie zawiedzie.

Polar PCB 311 A+ S

Niestety natomiast lodówka jest wyposażona do bólu standardowo – co dla jednych jest plusem, zaś dla drugich olbrzymim minusem. Kwestią bezsporną pozostaje natomiast fakt, że zamrażarkę będziemy musieli rozmrażać ręcznie, bowiem system automatycznego rozmrażania został zamontowany jedynie w części chłodzącej. Produkt sprzyja natomiast odpowiedniemu planowaniu – brak funkcji szybkiego zamrażania i chłodzenia wymusza na nas, by wszystko zorganizować odpowiednio wcześniej. Lodówka jest jednak bardzo bezpieczna – półki zostały wykonane ze szkła hartowanego, co oznacza, że są w stanie wytrzymać bardzo dużo. Przy okazji można regulować ich położenie, co ma istotne znaczenie, kiedy do środka musimy włożyć coś o niestandardowym rozmiarze. Istotną kwestią jest również fakt, że w przypadku braku zasilania nasza żywność będzie bezpieczne jeszcze przez całą dobę.

Na piątkę z plusem spisali się także projektanci. Przestrzeń dostępna w obu częściach lodówki sprawia, że całość jest niezwykle pojemna, a przy okazji pracuje bardzo cicho. Producent określił głośność pracy urządzenia na 39 dB, co – zachowując oczywiście odpowiednie proporcje – odpowiada cichej ulicy, na której brak samochodów, tłumów i środków komunikacji masowej. Plusem jest także mechaniczny panel sterujący, dzięki czemu wszystkie najważniejsze funkcję są kwestią naciśnięcia kilku przycisków. Oznacza to, że z obsługą produktu nie będą miały najmniejszego problemu również osoby starsze.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Uncategorized

Leave a Reply