Kategoria: Uncategorized

Jaką szczoteczkę do zębów wybrać?

Manualna, eklektyczna, a może soniczna? Jeśli zastanawiasz się, jaką szczoteczkę do zębów wybrać, zapoznaj się z naszym przewodnikiem. Krótka charakterystyka każdego z typów szczoteczek pozwoli Ci dokonać świadomego wyboru oraz skutecznie dbać o higienę jamy ustnej.

Jak zdrowo grillować?

Uwielbiasz smak grillowanego mięsa, ryb oraz warzyw? Jeśli grillowane potrawy często goszczą na twoim stole, sprawdź jak przygotować je w zdrowy sposób. Stosując kilka sprawdzonych kulinarnych tików sprawisz, że grillowane kiełbasy, karkówka czy ryby będą nie tylko pyszne, ale również znacznie zdrowsze.

Właściwe mrożenie i rozmrażanie żywności – jak zaoszczędzić czas i miejsce w kuchni

Miska gołąbków, dwa kilo mięsa wołowego, uszka z zeszłej wigilii, niezidentyfikowana zupa z przed dwóch lat i worek pierogów – tak zazwyczaj wygląda wnętrze zamrażarki przeciętnego Polaka. Szkoda, ponieważ mrożenie to jedna z najbezpieczniejszych i najłatwiejszych form przechowywania żywności. Zapobiega ubytkowi witamin i minerałów i nie wymaga użycia konserwantów. Dzisiaj przekażemy kilka praktycznych rad jak wykorzystać […]

Lodówka turystyczna na wkład vs torba izotermiczna

Jeśli planujesz grill na działce, wyjazd nad jezioro, a może wakacje na kempingu warto abyś przemyślał zakup lodówki turystycznej, co pozwoli Ci na przechowywanie jedzenia nawet w bardzo upalne dni. Jak ją wybrać, aby nie przepłacić ale jednocześnie mieć nadzieję na dobrą jakość?

Czy astronauci mają lodówki? 7 pytań o jedzenie w kosmosie

Niestety ludzkość nie wynalazła jeszcze statków kosmicznych na których obecna byłaby grawitacja zbliżona do ziemskiej. W związku z tym, a także dlatego, iż transport czegokolwiek w kosmos jest piekielnie drogi, odżywianie się w kosmosie wygląda nieco inaczej niż na ziemi.

Jak w bezpieczny sposób transportować lodówkę?

Transport lodówki to zawsze spore przedsięwzięcie. Potrzeba bowiem nie tylko kilku solidnych rąk do pracy, ale i odpowiedni środek transportu. Jak się odpowiednio zabrać do tej czynności i o czym należy pamiętać?

Studenci i ich lodówki

Większość z nas otarła się choć o kawałek studenckiego życia. Jednak prawdziwe życie znają tylko Ci, którzy egzystowali w niewymuskanych akademikach i wiedzą, jak ważnym elementem jest studencka lodówka.

Oto Polar PCB 311 A+ S

Lodówki w cenie do tysiąca złotych wpisywane są w segment ekonomiczny. Dzisiaj przyjrzymy się takiej, która ze względu na gabaryty oraz cenę znajdzie miejsce w wielu gospodarstwach domowych. Oto Polar PCB 311 A+ S.

Zamrażanie, to proste

Nowe zamrażarki Zanussi, to urządzenia łatwe w obsłudze, które mrożą szybko i są przy tym wydajne energetycznie. Stale udoskonalane oraz wzbogacane o nowe funkcje zapewniają wysoką satysfakcję użytkowania. Zamrażarki Zanussi z funkcją Spazio+ mają wyraźnie powiększone wnętrze, mimo standardowych wymiarów zewnętrznych. W ofercie Zanussi znajdują się zarówno zamrażarki szafkowe, jak i skrzyniowe.