Siemens KA62DS21

Lipiec 25, 2013

Często decydując się na zakup lodówki wychodzimy z założenia, że produkt droższy będzie nam służyć dłużej, a także mniej awaryjnie. Jest to rozumowanie z gruntu słuszne, a dodatkowo otrzymujemy szereg innych usług, o których moglibyśmy tylko marzyć przy okazji zakupu tańszego produktu. Dlatego dzisiaj na tapetę weźmiemy lodówkę firmy Siemens, której cena pozycjonuje ją w kategorii lodówek bardzo drogich.

Z tego względu nie jest to produkt dla wszystkich – 7000 złotych to dla wielu cena zaporowa jak na jeden tylko artykuł gospodarstwa domowego. Niezbędny, to prawda, ale jest wiele tańszych alternatyw. Czym zatem próbuje nas skusić Siemens?

KA62DS21 wyróżnia się już na pierwszy rzut oka. Lodówki coraz częściej wyglądają bardzo efektownie, mogą być prawdziwą ozdobą dla kuchni. Niemniej tym razem śmiało można powiedzieć, że designerzy z niemieckiego koncernu przeszli sami siebie – lodówka prezentuje się wyśmienicie, biały, szklany kolor w połączeniu z srebrnymi wykończeniami musi robić wrażenie. Wygląda też bardzo nowocześnie, a dzięki wyświetlaczowi na drzwiach bez problemu skontrolujemy oraz skorygujemy bieżące ustawienia urządzenia tak, by pracowało zgodnie z naszymi wymaganiami.

Lodówce została przyznana klasa energetyczna A+ – nieźle, aczkolwiek w porównaniu z innymi urządzeniami tej zużycie prądu nikogo z nóg nie zetnie; niemniej w tej klasie cenowej oszczędności nie są najważniejsze.

Najistotniejsze jest bowiem wyposażenie – a w tym przypadku jest naprawdę bogato. Na wyposażeniu mamy specjalny filtr węglowy, który niweluje wszelkie intensywne zapachy, regulację temperatury dla każdej strefy, dzięki czemu jednocześnie możemy przechowywać produkty, które wymagają różnej temperatury, wreszcie w lodówce panuje idealny mikroklimat, co sprawia, że żywność pozostaje świeża na dłużej.

To oczywiście tylko wierzchołek góry lodowej – producent wyposażył lodówkę w szereg udogodnień, dzięki którym szalenie łatwo ją utrzymać w czystości. W największym skrócie lodówkę tę można podsumować stwierdzeniem, że jest zdecydowanie warta swojej wysokiej ceny.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

, , , Siemens

Leave a Reply