Sharp SJ-F800SP-BK do dużej kuchni

Styczeń 14, 2013

Nie będzie chyba dla nikogo zaskoczeniem, jeśli stwierdzimy, że lodówka jest najczęściej wykorzystywanym sprzętem kuchennym. Częstotliwość otwierani drzwiczek jest naprawdę wysoka, a o kolejnych pielgrzymkach do przybytku radości i sytego żołądka powstało już mnóstwo satyr. Dziś przyjrzymy się lodówce, która jest w stanie pomieścić naprawdę sporo.

Podchodzę do lodówki, patrzę do środka – nic ciekawego. Dziesięć minut później sytuacja się powtarza, z nadzieją, że może jednak coś przeoczyłam. Nic z tego – takie wynurzenia to wcale nie rzadkość na różnego rodzaju forach – od studenckich po life-style’owe. Powodem takiej sytuacji może być tysiąc różnych powodów – najczęstszym z nich jest niestety brak mobilizacji do wyjścia do sklepu, ale może być też tak, że to po prostu lodówka jest za mała – zawsze łudzimy się nadzieją, że za pierwszym razem czegoś nie dostrzegliśmy. Rzecz jednak w tym, że w małej lodówce ciężko cokolwiek ukryć.
Sharp SJ-F800SP-BK
Zwróćmy zatem wzrok w stronę czterodrzwiowego urządzenia marki Sharp. Lodówka o wymiarach 183 x 89 x 78,7 cm oferuje 394 litryw części chłodzącej i 211 litrów w zamrażarce. Zapewnia to dość miejsca, by nakarmić drużynę piłkarską wraz z trenerem. Jeśli dodatkowo jesteśmy wyczuleni na design, a lodówka w kolorze czarnym jest wręcz stworzona, by uzupełnić wystrój naszej kuchni to trafiliśmy w dziesiątkę. Firma Sharp cieszy się doskonałą renomą, a użytkownicy, którzy mieli styczność z opisywanym modelem mówią o nim w samych superlatywach. Bardzo duża i ergonomicznie rozplanowana przestrzeń zapewni, że wszystko powinniśmy mieć pod ręka, poukładane i gotowe do użycia. Bolączką wielu innych modeli jest fakt, że ciężko w nich zmieścić wysokie butelki. Z Sharpem tego rodzaju problemów mieć nie będziemy – zmieści się tam wszystko, co powinno stać w odpowiedniej temperaturze.

Lodówce została przyznana klasa energetyczna A+, a wyposażona jest w systemy wyręczające użytkownika z tak niewdzięcznej czynności jak na przykład rozmrażanie. Zaś przechowując wiele intensywnie pachnących produktów możemy być spokojni – system pochłaniania zapachów sprawi, że tego nie odczujemy. A kiedy jesteśmy poza domem dłuższy czas, lodówka sama dopasuje czas i intensywność pracy, by przechowane produkty były świeże jak najdłużej.

Jeśli zdarza się czasem, że na przyjęcie zapomnimy wyprodukować odpowiedniej ilości lodu do drinków, ratunkiem może się okazać automatyczna kostkarka, a frontowy wyświetlacz poinformuje nas o stanie lodówki.

Sharp SJ-F800SP-BK

Wymiary lodówki:

  • wysokośc183 cm
  • szerokość: 89 cm
  • głębokość: 78,7 cm

Pojemność:

  • chłodziarki: 394 litry
  • zamrażarki: 211 litrów
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

, , Sharp

Leave a Reply