Pojemna lodówka Sharp SJ-300VBE

Maj 27, 2013

lodowkaMarka Sharp jest różnie postrzegana przez polskich klientów. Jej produkty są dobre, jednak ze względu na liczną konkurencję, może nie zostać zauważana na rynku sprzętów AGD. Jeśli jednak stoisz przed decyzją wyboru solidnej i pojemnościowej lodówki, poniższy model marki Sharp  powinien Cię zainteresować. Oto SJ-300VBE.

Zacznijmy od kolorystyki lodówki. Beżowa barwa urządzenia wyróżnia się na tle pospolitych białek lodówek. Lekki kolor sprawia, że lodówka nabiera delikatności i indywidualności. Doskonale skomponuje się zarówno z jasnymi jak i skontrastuje się z ciemnymi meblami kuchennymi. W środku znajdziemy diodowe oświetlenie, które uzupełnia doskonały wygląd sprzętu.

Sprawdźmy teraz jakie funkcje zastosowane są w jej wnętrzu. I tak, w lodówce wykorzystano system No – frost, który zapewnia automatyczne odszranianie wnętrza sprzętu. Możliwe jest to dzięki stałemu kontrolowaniu poziomu wilgotności zarówno w chłodziarce jak i zamrażarce. System ten nie tylko dba o sprawne działanie lodówki, ale również sprawia, że do pełnej czystości sprzętu potrzebne jest jedynie przetarcie półek i ścianek wilgotną szmatką.

No-frosto to nie jedyny „frost” w lodówce Sharp. Sprzęt posiada również system multi-frost. System ten jest chłodzeniem wentylatorowym, które sprawia, że temperatura chłodzenia w lodówce jest na wszystkich poziomach taka sama. Co więcej, w szybki sposób zniweluje różnice powstające przy dłuższym otwieraniu drzwi lodówki (np. podczas wkładania zakupów).

Sharp SJ-300VBE
Odpowiedzcie sobie teraz na pytanie – czy zdarzyło Wam się kiedyś otworzyć lodówkę i poczuć ten nieprzyjemny zapach? Mi tak, i to niestety nie raz. Z produktem Sharp taka sytuacja się już nie powtórzy. Obecność Ag+ Nano poradzi sobie nawet z najbardziej uporczywymi zapachami. Skorki od cytryny mogą się zatem znaleźć w całej okazałości w herbacie.

Mówiąc o lodówce Sharp, nie sposób nie wspomnieć również o jej klasie energetycznej. Urządzenie posiada klasę energetyczną A+ , która przekłada się na jeszcze niższe rachunki. Tym samym jest także przyjazna środowisku.

Skoro wiemy, że lodówka jest energooszczędna, to czy jest również wydajna? Niestety pod tym względem nie przoduje w rankingach. Jej wydajność zamrażania wynosi bowiem 3kg/24h.

Pojemność chłodziarki wynosi 162 litry, zaś zamrażarki 61 litrów. W sumie daje to 223 litry powierzchni chłodzącej. Przekłada się to na rozlokowanie produktów na 3 półkach szklanych w chłodziarce, 1 szufladzie na warzywa i owoce, 4 półkach w drzwiach oraz 1 półce w zamrażarce. Warto zaznaczyć, że w lodówce znajduje się komora świeżości, która utrzymując temperaturę w granicach od 0,5 do 3 stopni oraz zapewniając wysoką wilgotność, pozwala na dłuższe zachowanie świeżości wśród znajdującej się tam żywności. Wszystkie półki wykonane są ze szkła bezpiecznego, które jest odporne na uszkodzenia, zadrapania  i jest przy tym proste w utrzymaniu czystości. Co więcej, zapobiegnie to sytuacji, w której wylany sok przedostanie się niższe poziomy lodówki.

Jeśli chodzi o działanie lodówki pod względem hałasu, to trzeba przyznać, że lodówka jest bardzo cicha. Jej poziom hałasu wynosi jedynie 39dB.

Cena lodówki wynosi 1499zł.

źródło zdjęć: sharp.p

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

, , Sharp

Leave a Reply