Wyjątkowa lodówka Samsung RL55VTEBG

Marzec 10, 2013

Elegancka i funkcjonalna lodówka. Dokładnie tak można określić wyjątkową lodówkę Samsung RL55VTEBG. Jakie funkcje w sobie skupia i czym może nas zachwycić? Odpowiedź na te i inne  pytania znajdziesz poniżej.

Design
Zacznijmy od wyglądu lodówki. Już od pierwszego spojrzenia lodówka wydaje się być czymś niezwykłym. Elegancki, nowoczesny design w postaci gładkiego, czarnego szkła z dodatkiem elektronicznego wyświetlacza i niebieskiego światła podświetlającego uchwyt budzi zachwyt u młodszych i starszych domowników. Uchwyt jest o tyle elegancki, co i przydatny. Dzięki niemu, bez problemu w nocy znajdziemy dostęp do smakowitych przekąsek.

Samsung RL55VTEBG

Sterowanie
Urządzenie sterowane jest za pomocą wyświetlacza LED. Wyświetlacz pokazuje nam temperaturę znajdującą się wewnątrz chłodziarki i zamrażarki. Za pomocą jednego przycisku możemy zmienić ustawienia lodówki. Warto zaznaczyć, że oprócz typowego ustawienia lodówki, można włączyć także tryb wakacje, który podczas naszej dłuższej nieobecności będzie pobierał mniejszą ilość energii (wyłączona zostanie chłodziarka, zaś w zamrażarce zostanie zmieniona temperatura na bardziej optymalną).

To jednak nie wszystko, wewnątrz lodówki znajduje się specjalna szuflada CoolSelect Zone, która również posiada dodatkowe sterowanie.  Dzięki możliwości ustawienia jej w wybranym trybie (delikatne mrożenie, strefa 0, chłodzenie lub szybkie chłodzenie) będziemy mogli przechowywać w niej każdy rodzaj żywności zapewniając mu optymalne warunki i zachowanie świeżości w każdym zakresie.

Wyposażenie
No dobrze, wiemy, że w lodówce znajduje się specjalna szuflada. Co jeszcze? Otóż w lodówce znajdziemy również 4 półki szklane, 1 półkę na butelki, 2 szuflady na owoce i warzywa, 7 półek w drzwiach (w tym jedną, najniższą, którą można przeznaczyć na smakołyki dla dzieci), a także 3 przezroczyste szuflady w zamrażarce i osobną, wygodną w używaniu tace na kostki lodu.
Co ważne, jedna z półek w chłodziarce jest wysuwane i wsuwane (trzystopniowo), dzięki czemu w lodówce można ustawić wysokie produkty i dostosować wnętrze do naszych zróżnicowanych potrzeb.
Warto wspomnieć, że wykonane półki są niezwykle solidne. Nie połamią się przy pierwszym, mocniejszym pociągnięciu.

Samsung RL55VTEBG

Zastosowane technologie
Przejdźmy do wykorzystywanych technologii. Jak to w przypadku urządzeń Samsunga bywa, można spodziewać się zastosowania wyjątkowych rozwiązań. Tak jest także w tym przypadku. W modelu RL55VTEBG znajdziemy technologię No Frost, która zapewni brak wymuszenia rozmrażania lodówki, technologię Multi Flow, która dzięki strumieniom zimnego powietrza równomiernie schłodzi każdy kąt lodówki zapewniając optymalne warunki wewnątrz urządzenia oraz funkcję Power Freeze, która szybko i głęboko zamrozi każdy produkt. W lodówce zastosowano również powłokę antybakteryjną, która utrudnia rozwój bakterii. To z kolei zapewnia jeszcze dłuższą świeżość przechowywanych produktów.

Bezpieczeństwo
W kwestii bezpieczeństwa warto wspomnieć o alarmie niedomkniętych drzwi. W sytuacji złego zamknięcia, lodówka wyda informację o zaistniałym problemie.

Parametry:
Klasa energetyczna
A+;

Pojemność
chłodziarka 232 litry;
zamrażarka 92 litry.

Wymiary
wysokość 200cm;
szerokość 60cm;
głębokość 64,6cm.

Waga
88kg.

Cena
3499zł.

Źródło zdjęć: samsung.com

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

, , Samsung

Leave a Reply