Samsung RSG5PURS

Listopad 7, 2012

Lodówka Samsung typu side by side model RSG5PURS to luksus na, który nie stać każdego (kosztuje ok 6000PLN). Czy cena rzeczywiście idzie w parze z technologią i jakością? Czy np. lodówka została wyposażona w zbędne rozwiązania tylko zawyżające jej cenę?Odpowiedzi na te i podobne pytania dostarczy nam dokładny opis tego modelu.

1. Te same wymiary – więcej przestrzeni
Producent gwarantuje, że dzięki zastosowaniu przełomowej technologii izolacji Ultrathin oraz umieszczeniu kostkarki do lodu na drzwiach lodówka ma takie same wymiary jak standardowy model, lecz ma więcej przestrzeni wewnątrz, co gwarantuje doskonałe warunki przechowywania żywności.
Nowa technologia izolacji pozwoliła zmniejszyć grubość ścian lodówki bez pogarszania parametrów chłodzenia. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują więcej miejsca do przechowywania żywności. Włożenie tortu urodzinowego lub całego arbuza nie będzie stanowiło już wyzwania. Ponadto można jednorazowo zakupić więcej produktów spożywczych i wyeliminować konieczność częstych zakupów. Producenci twierdzą, że dzięki temu można zaoszczędzić czas, energię i pieniądze.

2. Powiew luksusu i nowoczesności

Prezentowana lodówka to nie tylko komfort używania, ale i dający się odczuć luksus. Unikalny dysign lodówki, z dyspenserem sprawi, że kuchnia nabierze wyszukanego stylu. Dzięki ukrytym zawiasom lodówka posiada delikatniejszy kształt, a płaski wyświetlacz LED dodaje nowoczesności. Drzwi z prawdziwej stali nierdzewnej i porządne uchwyty sprawiają, że lodówka nabiera elegancji.

3. Duże szuflady

duże szuflady

Pokrywa szuflady otwiera się całkowicie przy wysuwaniu, co ułatwia wkładanie i wyjmowanie żywności oraz pozwala maksymalnie wykorzystywać przestrzeń.

4. Kostkarka do lodu

kostkarka do lodu

Zawsze świeży lód na każde zawołanie? To nic trudnego. Umieszczenie kostkarki do lodu na drzwiach zamrażarki oszczędza w niej miejsce i tym samym zwiększa wydajność kostkarki.

5. Oświetlenie LED

Nowy, wieżowy typ oświetlenia wnętrza wspaniale rozjaśnia każdy narożnik lodówki, ułatwiając znalezienie potrzebnych produktów.

6. Optymalna świeżość

Dzięki innowacyjnemu systemowi chłodzenia SAMSUNG TWIN Cooling Plus™, który zapewnia oddzielną cyrkulację powietrza w lodówce i zamrażarce oraz kieruje chłodne powietrze tam, gdzie jest potrzebne, żywność można przechowywać długo bez obawy o jej zepsucie. Lodówki Samsung utrzymują wilgotność przechowywanej żywności do 75%, dzięki czemu owoce i warzywa zachowują naturalną wilgotność. Oddzielna cyrkulacja powietrza powoduje dodatkowo, że zapachy się nie przenikają i jedzenie smakuje tak, jak powinno. Co więcej, w lodówce nie osadza się lód.

7. Łatwiejsza organizacja przestrzeni

łatwiejsza organizacja przestrzeni w lodówce

W lodówce Samsung można praktycznie i dokładnie poukładać produkty, co rozwiąże odwieczny problem z organizacją przestrzeni wewnątrz lodówki. Ułatwia to dostęp do poszczególnych artykułów i sprawia, że korzystanie z lodówki będzie po prostu wygodniejsze.

8. Przedział nabiałowy

Dodatkowo lodówka ta została wyposażona w przedział do dłuższego przechowywania nabiału w pełnej świeżości.

9. Wysokie półki

wysokie półki na butelki

Rozwiązują problem przechowywania butelek. Teraz można przechowywać kilka n raz. Te proste, efektowne półki na drzwiach zaprojektowano do bezpiecznego przechowywania butelek.

10. Multi Flow

Zimne powietrze dostaje się do wnętrza lodówki przez wiele otworów umieszczonych na poziomie każdej półki. Zapewnia to stabilne i równomierne chłodzenie w całej lodówce. System Multi Flow przyspiesza również powrót do prawidłowej temperatury po otwarciu drzwi lodówki, co w efekcie przedłuża czas bezpiecznego przechowywania żywności.

11. Półki zatrzymujące płyny

W tym modelu lodówki zastosowano specjalne półki o kształcie ułatwiającym mycie oraz zatrzymującym rozlane lub wydostające się z przechowywanych produktów płyny.

źródło zdjęć: strona producenta

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

, , Samsung

Leave a Reply