Samsung RSA1ZTMG

Czerwiec 19, 2013

Samsung RSA1ZTMGLodówki dwukomorowe to doskonała propozycja do większych gospodarstw domowych. Właściwie wszystkie marki, które oferują sprzęt AGD mają w ofercie również taką propozycję. Dzisiaj przyjrzymy się jednej z nich – samsungowskiej RSA1ZTMG.

Już na pierwszy rzut oka widać, że do czynienia mamy z produktem nieszablonowym, wyposażonym naprawdę bogato. W związku jednak z tym, że wszystko ma swoją cenę już na początku trzeba powiedzieć, że za jakość się płaci – model ten należy do segmentu lodówek drogich, bowiem jego średnia cena oscyluje wokół 3500 złotych. Za tę kwotę dostajemy jednak produkt, z którego zadowoleni będą nawet najwięksi malkontenci.

Wrażenie robi pojemność części chłodniczej – zmieści się tam aż 340 litrów, co sprawia, że sprawdzi się nawet w przypadku wieloosobowego gospodarstwa domowego. Przede wszystkim jednak otrzymujemy produkt dopracowany do najdrobniejszego szczegółu – całość jest wykonana z trwałych, odpornych na zabrudzenia i zniszczenia materiałów, a położenie półek można modyfikować zgodnie z bieżącymi potrzebami. Wewnątrz znajduje się sześć szuflad, dzięki czemu mamy pewność, że produkty o wyrazistym zapachu nie wpłyną na pozostałą, obecną wewnątrz żywność. Na obu skrzydłach drzwi producent umieścił wygodne półki na napoje, również różnej wielkości – zmieszczą się nawet te najmniej standardowych kształtów. Wielkość nie wpływa również dramatycznie na ilość zużytej energii – są to 422 kWh, czyli jak na tak dużą powierzchnią chłodząco-mrożącą to liczba zdecydowanie do przyjęcia, co potwierdza przyznanie klasy energetycznej A+.

Samsung RSA1ZTMG

Największe wrażenie robi jednak dodatkowe wyposażenie. Na początek wspomnieć należy o oświetleniu LED – między innymi technologia oświetleniowa ma wpływ na niższy pobór energii, a żarówki LED gwarantują doskonałe oświetlenie każdego kąta lodówki przy bardzo niskim poborze prądu. Przechowywana wewnątrz żywność pozostanie natomiast dłużej świeża dzięki systemowi Multiflow – gwarantuje on utrzymanie odpowiedniej wilgotności powietrza, która jest optymalna dla znakomitej większości produktów spożywczych. Osoby odpowiedzialne za utrzymanie czystości w kuchni ucieszą się natomiast na wieść, że Koreańczycy zastosowali system No Frost zarówno w części chłodzącej, jak i mrożącej. Dzięki temu rozmrażanie lodówki i zamrażarki w starym stylu nie będzie konieczne, a całość wystarczy raz na jakiś czas umyć.

Samsung postarał się również, żeby na lodówkę zwróciły uwagę osoby aktywne towarzysko. W drzwiach chłodziarki zamontowany został barek, dzięki czemu po napoje alkoholowe możemy sięgać bez otwierania drzwi – jest to o tyle ważne, że zimno nie ‚ucieka’ z lodówki. Całość uzupełnia natomiast kostkarka; wystarczy tylko wybrać odpowiednią opcję i następnie podstawić szklankę, by cieszyć się odpowiednią liczbą kostek lodu w naczyniu. Klasa klimatyczna sprawia, że lodówka może być użytkowana w zasadzie wszędzie, bowiem swoje właściwości wykazuje nawet w temperaturze dochodzącej do 43 stopni Celsjusza. Przy okazji pracuje na tyle cicho, że w przeciętnym gospodarstwie domowym słychać ją jedynie nocą, nie przeszkadza jednak domownikom w żaden sposób.

Samsung RSA1ZTMG to produkt nie tani, ale wart swojej ceny – łatwy w obsłudze dzięki czytelnemu wyświetlaczowi, pojemny oraz atrakcyjny wizualnie. 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

, , Samsung

Leave a Reply