Samsung RL60GQERS

Lipiec 18, 2013

Samsung RL60GQERSSamsung konsekwentnie ugruntowuje swoją pozycję koncernu, któremu można zaufać – poza świetnymi gadżetami elektronicznymi produkuje również wysokiej jakości wyposażenie AGD. Niewykluczone, że niebawem w wielu domach na wszystkich sprzętach będzie widnieć logo Koreańczyków.

Konsumentom przyniesie to wiele korzyści – oprócz tak oczywistych, jak wysoka jakość osprzętu gwarantująca długie i bezproblemowe użytkowanie, w niedalekiej przyszłości będziemy mogli skomunikować urządzenia w ramach sieci domowej. Dzięki temu na przykład stan lodówki, dzięki wbudowanej wewnątrz kamerze, będziemy mogli sprawdzić będąc na zakupach, z telefonem w dłoni. Prawda, że pomocne?

Zanim jednak dojdzie do tego etapu zadowolić musimy się tradycyjnymi lodówkami. Te jednak też są nie byle jakie. Na przykład Samsung RL60GQERS – lodówka prezentująca się wręcz znakomicie z zewnątrz, wygląda jak efekt pracy naprawdę zdolnego projektanta. Niemniej najważniejsze jest przecież to, co oferuje – jej funkcjonalność można ocenić na tym samym poziomie, co design. Jest niezwykle oszczędna, a także łatwa w utrzymaniu w czystości dzięki systemowi No Frost oraz powłoce antybakteryjnej. Jej pojemność to 258 litrów w części chłodzącej oraz 112 litrów w zamrażalniku – to spokojnie wystarczy dla rodziny o modelu 2+2 czy nawet 2+3. Lodówka jest pojemna na tyle, że można zrobić zakupy na zaś; natomiast dzięki systemowi Multiflow żywność pozostanie świeża na długo.

Samsung RL60GQERS

Ciekawym pomysłem jest również szuflada Cold Select Zone z niezależnym sterowaniem temperatury, dzięki czemu możemy tam umieścić produkty wymagające znalezienia się w innej temperaturze od tej, która panuje w całej lodówce. Całość jest także niezwykle oszczędna – potwierdza to klasa energetyczna A+++, a niskie zużycie energii udało się osiągnąć między innymi dzięki scenicznemu oświetleniu LED. Jeden pracujący agregat jest praktycznie niesłyszalny.

Lodówka ma w zasadzie jedną wadę – otóż producent nie informuje, że po otwarciu drzwi staje się ona nieco szersza. To istotna informacja dla osób, które chcą wpasować lodówkę w konkretną wnękę.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

, , Samsung

Leave a Reply