Samsung RB31FERNDEF

Marzec 17, 2014

Obecność lodówki w mieszkaniu jest nie do zastąpienia. Chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć, jak istotna jest jej rola. Jeśli właśnie stoisz przed takim zakupem i szukasz czegoś nietypowego, warto zapoznać się bliżej z modelem Samsung RB31FERNDEF. Poniżej wprowadzimy Cię w jej specyfikację.

Lodówka RB31FERNDEF to jeden z ciekawszych modeli marki Samsung. Już na wstępie wyróżnia ją beżowy kolor, który zdecydowanie wyróżni urządzenie pośród pozostałych elementów w kuchni. Będzie doskonale wyglądać zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacjach pomieszczeń.

Lodówka jest nie tylko wyjątkowa pod względem samego designu i wyglądu, ale także w wyniku jej znakomitej funkcjonalności. Po pierwsze, jest to model z rodziny lodówek bezszronowych (No Frost) – oznacza to, że w jej wnętrzu nie będzie się tworzył lód. To z kolei sprawia, że nie będzie potrzebne w jej przypadku okresowe rozmrażanie, co zabiera nie tylko cenny czas, ale i tworzy niewielkie kłopoty z umieszczeniem w zimniejszym miejscu wyjętych produktów.

Funkcji No Frost towarzyszy system Multiflow. Gwarantuje on doskonały poziom wilgotności powietrza w całym wnętrzu lodówki. Tym samym, bez względu gdzie ułożymy żywność, będzie ona tak samo chłodzona.

Kolejną godną uwagi cechą jest funkcja wakacje. Dzięki niej, lodówka utrzymuje stałą temperaturę, która nie dopuści do zepsucia się żywności i do wydzielania przykrych zapachów podczas naszej dłużej nieobecności.

Warto zauważyć, że lodówka Samsung wyposażona jest również w silnik inwerterowy, który sprawia, że model ten pracuje cicho (poziom hałasu wynosi jedynie 39 dB).

Nie bez znaczenia jest także fakt, że sprzęt oznaczony jest klasą energetyczną A+. Wpływa to na niższy pobór energii, a w efekcie niższe rachunki za prąd.

Samsung RB31FERNDEF

Pozostałe informacje

Pojemność

Pojemność chłodziarki 212 litrów

Pojemność zamrażarki 98 litrów

Wymiary

wysokość 185 cm

szerokość 59,5 cm

głębokość 66,8 cm

Klasa zamrażarki

****

Lodówka doskonale sprawdzi się przez cały rok, ze szczególnym uwzględnieniem lata. Podczas, gdy zagwarantuje Ci ona najlepsze efekty w odniesieniu do ochłody przechowywanych produktów spożywczych, Ty będziesz musiał jedynie znaleźć sposób na odpowiednie ochłodzenie siebie. Najlepszego rozwiązania nie musisz jednak szukać daleko. Wystarczy rozejrzeć się na http://www.euro.com.pl/wentylatory-i-klimatory.bhtml.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

, , Samsung

Leave a Reply