Lodówka Samsung RS778FHCSL

Grudzień 14, 2012

lodowka samsungLodówki marki Samsung charakteryzują się wysoką jakością, trwałością i przede wszystkim są odpowiedzią na wymagania i zapotrzebowania klientów. Samsung RS 778FHCSL to lodówka side by side, która zachwyca nie tylko swoim wyglądem, ale również funkcjami i zastosowanymi technologiami. 

Lodówka RS 778FHCSL to lodówka o wymiarach 178,9 cm wysokości, 91,2 cm szerokości oraz 71,2 cm grubości. Jej całkowita pojemność wynosi 543 l, w tym pojemność zamrażarki wynosi 184 l, zaś pojemność chłodziarki 359l.

W skład chłodziarki wchodzą 2 szuflady, 5 półek, 4 półki ze szkła hartowanego (które charakteryzują się odpornością na zarysowania, pęknięcia oraz utrzymują kilkukilogramowy ciężar), 4 pojemniki w drzwiach, 1 komora na nabiał oraz pojemnik na jajka. Poza tym dostępna jest składana półka, pochłaniacz zapachów oraz oświetlenie LED. W przypadków samej zamrażalki znajdziemy wbudowaną kostkarkę, 4 półki, 3 półki ze szkła hartowanego, 2 pojemniki w drzwiach, 2 szuflady, a także dozownik, pojemnik na napoje, uchwyt i wyświetlacz wraz z przyciskami sterującymi LED.

Sprzęt posiada zewnętrzny wyświetlacz LED, który pokazuje temperaturę wewnątrz chłodziarko-zamrażarki oraz informację, czy konieczna jest wymiana filtra. Za jego pomocą obsłużymy również dozownik wody oraz lód.

Lodówka Samsunga wyróżnia się systemem Twin Cooling Plus, którym jest zastosowanie w sprzęcie dwóch oddzielnych obiegów powietrza wraz z systemem sterowania temperaturą. Dzięki jego zastosowaniu przechowywana żywność nie przesiąka zapachem innych produktów i na dłużej utrzymuje świeżość. System ten odpowiedzialny jest również za odpowiedni poziom wilgotności.

lodowka samsung

Oprócz systemu Twin Cooling Plus, lodówka RS 778FHCSL opatrzona jest technologią Multi Flow. Za jej sprawą, na każdej półce, w każdym kącie utrzymywana jest równomierna temperatura (także po otwarciu drzwi).

Lodówka Samsunga wykorzystuje także technologię No Frost. Uniemożliwia ona tworzenie lodu, co prowadzi do braku wymuszania rozmrażania jej co jakiś czas. W jej przypadku wystarczy zwykłe przetarcie ścierką, by doprowadzić ją do idealnego stanu.

Co więcej, w sprzęcie Samsunga zamontowana oświetlenie LED, dzięki któremu wnętrze lodówki będzie tak samo oświetlone jak przy innych modelach, jednak rachunki za prąd będą dużo niższe. Dodatkowo, umiejscowienie oświetlenie na tylnej części urządzenia pozwoli na przechowywanie większych i wyższych produktów żywnościowych.

Oprócz zastosowania najnowszej technologii w lodówce znajduje się niewielki barek, z którego wyjmiemy napoje bez otwierania całej lodówki. Jest to prosty i przyjemny sposób, który z pewnością spodoba się wielu jej użytkownikom. W lodówce znajduje się również kostkarka, przygotowująca preferowaną ilość lodu (może pomieścić do 2kg lodu).

W lodówce wbudowany jest system bezpieczeństwa, który zawiadomi nas, gdy w lodówce zostaną otwarte lub niedomknięte drzwi. Dzięki temu, nasza żywność zawsze będzie przechowywana w odpowiednich warunkach.

Warto zaznaczyć, że lodówka pracuje jedynie z 39dB hałasu. Jest tym samym jedną z najcichszych urządzeń tego typu.

lodowka samsung

Pozostałe opcje i funkcje

  • wakacje – funkcja, która pozwala na utrzymanie odpowiedniego środowiska w lodówce podczas naszej długiej nieobecności;
  • szybkie zamrażanie – dzięki niej, produkty zostają zamrożone w szybki sposób nie tracąc przy tym cennych walorów odżywczych;
  • klasa energetyczna A++ – jej wysoka klasa umożliwia na oszczędzenie do 45% energii, niż w przypadku urządzeń o energetycznej klasie A+;

Cena 5399zł.

źródło : www.samsung.com

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Samsung

Leave a Reply