Lodówka Samsung RL58GPEMH - co świadczy o jej wielkości?

Sierpień 14, 2013

Jeszcze jakiś czas temu pokutowała opinia, że koreański producent sprzętu elektronicznego powinien się skupić na robieniu tego, co mu wychodzi najlepiej, czyli gadżetów technologicznych, telefonów czy też telewizorów, zaś segment AGD pozostawić innym. Zmienić opinię o marce wcale nie jest łatwo, da się to jednak zrobić. Jak?

Po prostu stawiając na produkcję wysokiej jakości sprzętów. Mówią, że nasze lodówki są kiepskiej jakości? Ok, zróbmy zatem taką by każdy był zadowolony. I chociaż ten ostatni cel spełnić bardzo trudno – ostatecznie każdego zadowolić nie sposób – to najwyższej jakości sprzęty zaczęły regularnie schodzić z samsungowskiej taśmy produkcyjnej.

Jednym z tych najbardziej udanych jest model o symbolu RL58GPEMH. Jest to lodówka relatywnie droga, bo kosztuje około 2500 złotych. Za tę cenę otrzymujemy jednak produkt najwyższej klasy, co widać już z zewnątrz – lodówka wygląda nad wyraz nowocześnie i elegancko, z pewnością doskonale wpasuje się w aranżacje utrzymane w różnych stylach. Sprzęt jest wysoki, mierzy 192 cm, jest szeroki na niemal 60 cm (dokładnie 59,7) oraz głęboka na 67 cm. W części chłodniczej znajdziemy 258 litrów, które będziemy mogli wykorzystać według własne uznania, w zamrażalniku natomiast zmieścimy 112 litrów. Wnętrze lodówki jest jednak zaprojektowane tak, że z pewnością trzeba się będzie doń przyzwyczaić.

Samsung RL58GPEMH

Czym charakteryzuje się lodówka? Przede wszystkim jest łatwa w eksploatacji – system No Frost obecny zarówno w chłodziarce, jak i zamrażarce sprawia, że utrzymanie całości w czystości jest niezwykle łatwe. Ponadto cała lodówka zabezpieczona jest powłoką antybakteryjną, dzięki czemu przechowywana wewnątrz żywność jest świeża zdecydowanie dłużej. Oprócz tego producent dał nam również możliwość skorzystania z komory świeżości, czyli specjalnego miejsca, w którym trzymać należy produkty psujące się najszybciej. Zresztą warunki dla całej żywności są bardzo dobre, bowiem Samsung zastosował system Multiflow, który utrzymuje wewnątrz urządzenia optymalny poziom wilgotności powietrza.

Lodówka jest też bardzo oszczędna – przyznana jej została klasa energetyczna A++. Mały pobór prądu udało się osiągnąć między innymi dzięki zastosowaniu scenicznego światła LED, które równomiernie oświetla całe wnętrze.

Dla kogo jest ten sprzęt? Najłatwiej byłoby powiedzieć, że dla każdego – w zasadzie jedyną jej wadą jest relatywnie wysoka cena, ale za jakość trzeba zapłacić.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

, , Samsung

Leave a Reply