Lodówka Samsung RB29FSRNDSA

Grudzień 20, 2013

Wyborem lodówki większość z nas z reguły zajmuje się raz na ok. 20 lat. Z racji jej długiej żywotności warto postawić na dobry model, który nie będzie przez ten okres sprawiał najmniejszych problemów. Wśród ogromnej oferty lodówek na rynku, kilka z nich zdecydowanie się wyróżnia. Jedną z nich jest lodówka Samsung RB29FSRNDSA. I to dziś na niej skupimy swoją uwagę.

Lodówka Samsung to doskonały sprzęt do każdej kuchni. Posiada wspaniały design i piękną srebrną kolorystykę. Za sprawą 60cm szerokości można umieścić ją w praktycznie każdym miejscu pomieszczenia. Swoją obecnością z pewnością nada wnętrzu odrobinę elegancji i stylu.

Lodówka nie tylko doskonale wygląda, ale jest także bardzo funkcjonalna. Model ten wyposażony jest w dwa termostaty, dzięki czemu możliwe jest osobne sterowanie i chłodziarki i zamrażarki. Lodówka posiada również strefę CoolSelect. Jest to miejsce, które za pomocą jednego z dwóch poziomów sterowania umożliwia przechowywanie produktów w najlepszych warunków. Za sprawą temperatury 0 stopni przetrzymamy w niej w świetnych warunkach wędliny i pozostałe mięsa, a przy temperaturze 3 stopni, będzie to doskonałe miejsce m.in. dla warzyw. Co więcej, lodówka Samsung wykorzystuje technologię Digital Inverter – dzięki niej, praca lodówki przebiega wyjątkowo cicho. Dodatkowo, korzystnie wpływa to na dłuższą żywotność urządzenia. Kolejną zaletą lodówki jest koszyk Grab’n Go. Jest to półka, którą bardzo łatwo wyjąć i bez problemu postawić w dowolnym miejscu na stole. Jest to szczególnie przydatne, gdy poszczególni członkowie rodziny mają zróżnicowane gusta i do obiadu/kolacji trzeba wyjąć kilka zróżnicowanych produktów. Niemałym plusem przy użytkowaniu Samusnga RB29FSRNDSA są także wysuwane półki. Za ich sprawą bez problemu wyjmiemy znajdujące się z tyłu produkty (bez narażenia na przewrócenie innych potraw). Skoro już mowa o półkach to warto wspomnieć o ich dogodnym umiejscowieniu na drzwiach lodówki. Z racji tego, że dolna półka jest głębsza i pozostawiono nad nią więcej miejsca, można przechowywać w niej dowolnej wielkości (i grubości) pojemniki/butelki z napojami. To jednak nie koniec – znajdziemy tam też specjalne stojaki na puszki. To wreszcie koniec turlających się produktów tego typu po wnętrzu chłodziarki.

Przy lodówce Samsung należy także wspomnieć o wykorzystywanej technologii True No Frost. Jeśli do tej pory zmagaliście się z okresowym rozmrażaniem lodówki – zapomnijcie o tym. Dzięki True No Frost, powietrze we wnętrzu lodówki rozprowadzane jest równomiernie, co sprawia, że nie tworzą się warstwy lodu na ściankach urządzeń. Wpływa to również korzystnie na dłużej zachowaną świeżość przechowywanych produktów. Warto też tutaj wspomnieć o systemie multiflow, który zapewnia odpowiedni poziom wilgotności powietrza w każdym zakątku urządzenia. Nie mniejszym pożytkiem jest funkcja wakacje. Podczas dłuższych wyjazdów można skorzystać z niej i za sprawą ustawienia temperatury na stałym poziomie, produkty na dłużej zachowają swoje najlepsze wartości odżywcze i swoją świeżość.

Aby praca z lodówką była bezpieczna, zadbano o alarm niedomkniętych drzwi.

Wyposażenie:
3 półki szklane w chłodziarce;
1 półka na butelki;
1 szuflada na owoce i warzywa;
3 półki w drzwiach;
3 półki w zamrażarce.
Półki w lodówce Samsunga wykonano z wytrzymałego szkła bezpiecznego.

Pozostałe informacje:

Wymiary:
Wysokość 178 cm;
Szerokość 59,5 cm;
Głębokość 66,8 cm.

Poziom hałasu 39 dB;

Pojemność chłodziarki 192 litry;
Pojemność zamrażarki 98 litrów;

Klasa energetyczna A+;

Klasa zamrażarki ****.

lodówka Samsung RB29FSRNDSA

źródło zdjęcia: samsung.com

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

, , , Samsung

Leave a Reply