Elegancki Samsung do stylowej kuchni

Styczeń 9, 2013

Urządzasz mieszkanie w nowoczesnym stylu. Salon, sypialnia i łazienka są już na Twojej liście odhaczone. Przyszła pora na kuchnię, ale od czego zacząć? Najlepiej od lodówki!

Firma Samsung ma obecnie fantastyczną passę. Olbrzymi wzrost wartości marki Koreańczycy zawdzięczają głównie doskonałym posunięciom w sektorze technologicznym. Nie znaczy to jednak, że inne swoje produkty traktują po macoszemu. Przeciwnie, a dzisiaj udowodnimy, że nawet lodówka ze średniej półki cenowej z logiem Samsunga to dobry wybór.

Na tapetę weźmy model o symbolu RL58GPEMH. Pierwsze, co rzuca się w oczy to bardzo eleganckie wykończenie. Już na samym początku należy wspomnieć o jedynej chyba wadzie produktu – jest on dostępny w jednej wersji kolorystycznej, także jeśli komuś z jakiś względów kolor srebrny nie pasuje do wystroju powinien poszukać innego modelu. Dla tych jednak, którym ten odcień odpowiada, będzie jednym z najlepszych możliwych wyborów.Samsung RL58GPEMH Zdarzyło się pewnie nie raz i nie dwa, że ktoś z domowników zostawił uchylone drzwiczki od lodówki. Problem szczególnie się nasila, gdy w domu są dzieci, ale powiedzmy sobie uczciwie, że dorośli też nie brylują w tej tematyce. W każdym razie opisywany model wyposażony jest w alarm dźwiękowy, który poinformuje nas kiedy urządzenie pozostanie otwarte. Natomiast system No Frost spowoduje, że wyciąganie wszystkiego z zamrażarki celem jej rozmrożenia przestaje być konieczne. Zaś o świeżość przechowywanych produktów zadba system Multiflow zapewniający odpowiedni poziom wilgotności powietrza dla żywności. Multilow wspomagany jest przez tak zwaną komorę świeżości, w której panuje temperatura niewiele wyższa niż zero stopni Celsjusza i idealna wilgotność powietrza – dzięki temu walory smakowe półproduktów żywieniowych zachowają się o wiele dłużej.

W starych lodówkach pewnie nie raz denerwowało nas, że niektóre rzeczy trzeba przestawić, by odsłoniły źródło światła. Wnętrze naszego Samsunga jest oświetlone przez szereg diod LED zamontowanych na bocznych ściankach – oznacza to, że wewnątrz panuje idealna jasność, z barwą nie męcząca dodatkowo naszych oczu.

Koreańczycy znaleźli także radę na zaniki prądu, które zawsze nadchodzą znienacka. W przypadku braku zasilania, lodówka będzie pracować jeszcze przez następne 12 godzin zapewniając naszej żywności odpowiednią temperaturę. Miłym akcentem jest także dodanie przez producenta podajnika wody na drzwiach. Zaś przyznanie klasy energetycznej A+ sprawi, że nasza nowa lodówka nie będzie głównym winowajcą wysokich rachunków za prąd.

 

Wymiary lodówki:

  • wysokość: 192cm
  • szerokość: 59,7cm
  • głębokość: 67cm

Pojemność:

  • chłodziarki: 258 litrów
  • zamrażarki: 112 litrów

Cena: około 2600 zł

Samsung RL58GPEMH zdjęcia: samsung.com

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
Elegancki Samsung do stylowej kuchni, 10.0 out of 10 based on 1 rating

, Samsung

Leave a Reply