Ekskluzywna lodówka Samsung

Kwiecień 19, 2013

Dla nieco bardziej wymagających odbiorców firma Samsung stworzyła model lodówki ekskluzywnej – RSH5ZLBG. Urządzenie to posiada wiele przydatnych dodatków, które zdecydowanie ułatwią nam codzienne życie i przygotowywanie posiłków. 

Opisywany model to lodówka Side by Side klasy premium, która wyposażona jest dodatkowo w komorę Cool Select Zone pozwalającą zoptymalizować chłodzenie naszych produktów. Klasa energetyczna tego modelu to A+, więc zaoszczędzimy również na rachunkach za energię elektryczną, a dzięki nowoczesnej technologii Twin Cooling Plus uda nam się natomiast zachować świeżość produktów przez długi czas. Wystarczy nacisnąć przycisk, aby wybrać jeden z czterech trybów „zachowania” w szufladzie:

  1. Tryb szybkiego schładzania,
  2. Tryb rozmrażania,
  3. Strefa 0st. C,
  4. Tryb chłodzenia.

samsung

System ten zapewnia nawiew do każdej komory niezależnie. Powietrze w zamrażarce jest suche, a w lodówce wilgotne i właśnie dzięki temu nasza żywność zachowuje doskonałą jakość. Dzięki systemowi No Frost możemy zapomnieć również o konieczności rozmrażania urządzenia, dzięki czemu uda nam się zaoszczędzić trochę czasu. Lodówka Samsung RSH5ZLBG wyposażona jest również w energooszczędne oświetlenie LED (wewnątrz i na zewnątrz), które nie podwyższa temperatury panującej w lodówce. Dodatkowym wyposażeniem, jakie sprosta wymaganiom nawet najbardziej wymagających odbiorców, jest między innymi dozownik na wodę i lód. Jest on wyposażony w wysoki podajnik, dzięki czemu bez żadnego problemu będziemy mogli napełnić dzbanki i wysokie szklanki przefiltrowaną wodą z kostkami lodu. Kolejnym atutem tego modelu jest wbudowany barek, dzięki któremu przekąski i zimne napoje będziemy mieć zawsze pod ręką – otwieranie lodówki w celu ich wyjęcia nie będzie już potrzebne. W chłodziarce znajduje się wyjmowana półka, która w czasie przyjęć może pełnić również funkcję tacy. Ciekawym udogodnieniem jest także półka w kształcie litery Z, którą można dowolnie umiejscowić, a pozwala ona na przechowywanie butelek, puszek oraz wysokich naczyń i pojemników. Kolejnym tego typu ulepszeniem jest bardzo pojemna i funkcjonalna szuflada Big Box. Wnętrze lodówki wykonane jest z powłoki antybakteryjnej, dzięki której nasze produkty pozostaną świeże na długi czas, ponieważ nie pozwala ona na rozwój bakterii we wnętrzu urządzenia. Chłodziarko-zamrażarka Samsung posiada również wbudowany alarm, który powiadomi nas o niedomknięciu drzwi.

Lodówka jest duża i bardzo pojemna, a jej wymiary kształtują się następująco: wysokość – 178,9cm, szerokość – 91,2cm, głębokość – 73,4cm. Pojemność chłodziarki to aż 327l, a zamrażarki 179l, więc uda nam się w niej przechowywać naprawdę dużą ilość ulubionych produktów. W chłodziarce znajdują się dwie szuflady na owoce i warzywa, trzy półki wykonane ze szkła hartowanego, dwie półki z tworzywa sztucznego, komora na nabiał, pojemnik na jajka, uchwyt na butelkę wina, a także cztery pojemniki i siedem półek na drzwiach. Z kolei w zamrażalniku odnajdziemy dwie szuflady, cztery półki (jedna półka wykonana jest z tworzywa sztucznego, a pozostałe ze szkła hartowanego) oraz trzy kieszenie w drzwiach zamrażarki.

Źródło zdjęcia: samsung.com

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

, , , , , Samsung

Leave a Reply