Kategoria: Samsung

Polska wciąż europejskim liderem w produkcji sprzętu AGD

W kraju nad Wisłą produkuje się najwięcej sprzętu gospodarstwa domowego na całym Starym Kontynencie. Najbardziej uznane marki lokują swój kapitał w Polsce i planują coraz większe inwestycje. Co za tym idzie przybędzie nowych miejsc pracy.

Samsung RB31FERNDEF

Obecność lodówki w mieszkaniu jest nie do zastąpienia. Chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć, jak istotna jest jej rola. Jeśli właśnie stoisz przed takim zakupem i szukasz czegoś nietypowego, warto zapoznać się bliżej z modelem Samsung RB31FERNDEF. Poniżej wprowadzimy Cię w jej specyfikację.

Lodówka Samsung RB29FSRNDSA

Wyborem lodówki większość z nas z reguły zajmuje się raz na ok. 20 lat. Z racji jej długiej żywotności warto postawić na dobry model, który nie będzie przez ten okres sprawiał najmniejszych problemów. Wśród ogromnej oferty lodówek na rynku, kilka z nich zdecydowanie się wyróżnia. Jedną z nich jest lodówka Samsung RB29FSRNDSA. I to dziś […]

Zalety lodówki typu side-by-side i najpopularniejsze modele w listopadzie

Duża kuchnia to szeroki wachlarz możliwości aranżacyjnych – posiadacze sporych pomieszczeń kuchennych wybierać mogą na przykład spośród lodówek typu side-by-side, które standardowo są zbyt duże, by stanąć  w przeciętnej kuchni. A z kupnem takiego urządzenia wiąże się sporo udogodnień, jak chociażby w kwestii przechowywania żywności w zamrażalniku, który często wydaje się być niewystarczający.

Lodówka Samsung RL58GPEMH  – co świadczy o jej wielkości?

Jeszcze jakiś czas temu pokutowała opinia, że koreański producent sprzętu elektronicznego powinien się skupić na robieniu tego, co mu wychodzi najlepiej, czyli gadżetów technologicznych, telefonów czy też telewizorów, zaś segment AGD pozostawić innym. Zmienić opinię o marce wcale nie jest łatwo, da się to jednak zrobić. Jak?

Samsung RL60GQERS

Samsung konsekwentnie ugruntowuje swoją pozycję koncernu, któremu można zaufać – poza świetnymi gadżetami elektronicznymi produkuje również wysokiej jakości wyposażenie AGD. Niewykluczone, że niebawem w wielu domach na wszystkich sprzętach będzie widnieć logo Koreańczyków.

Samsung RSA1ZTMG

Lodówki dwukomorowe to doskonała propozycja do większych gospodarstw domowych. Właściwie wszystkie marki, które oferują sprzęt AGD mają w ofercie również taką propozycję. Dzisiaj przyjrzymy się jednej z nich – samsungowskiej RSA1ZTMG.

Ekskluzywna lodówka Samsung

Dla nieco bardziej wymagających odbiorców firma Samsung stworzyła model lodówki ekskluzywnej – RSH5ZLBG. Urządzenie to posiada wiele przydatnych dodatków, które zdecydowanie ułatwią nam codzienne życie i przygotowywanie posiłków. 

Wyjątkowa lodówka Samsung RL55VTEBG

Elegancka i funkcjonalna lodówka. Dokładnie tak można określić wyjątkową lodówkę Samsung RL55VTEBG. Jakie funkcje w sobie skupia i czym może nas zachwycić? Odpowiedź na te i inne  pytania znajdziesz poniżej.

Samsung RB31FDRNDS

Niejednokrotnie pisaliśmy o lodówkach firmy Samsung. Trzeba przyznać, że pod względem jakości swoich produktów plasują się w pierwszej 10tce liderów na rynku AGD. Dziś przedstawiamy kolejną lodówkę tego giganta. Oto model Samsung RB31FDRNDS.