Kategoria: Ranking

5 najtańszych lodówek do zabudowy

Projekt kuchni sugeruje zakup lodówki do zabudowy, jednak Twoje fundusze sprawiają, że przy jej wyborze musisz sugerować się przede wszystkim niską ceną? Ten ranking jest dla Ciebie – przedstawiamy 5 najtańszych lodówek pod zabudowę, które wyróżniają się jednocześnie dobrą jakością. Wybór odpowiedniej lodówki do zabudowy nie jest prostym przedsięwzięciem, szczególnie, jeśli fundusze nie pozwalają nam […]

Ranking niedrogich chłodziarek do wina

Wino należy do takich napojów alkoholowych, które mają specyficzne wymagania. Aby wydobyć z niego bukiet smaków i aromatu, powinno być serwowane w odpowiedniej temperaturze – odmiennej dla wina białego i czerwonego. I chociaż można zapewnić odpowiednie warunki przechowywania wina w lodówce, staje się to kłopotliwe w sytuacji, kiedy nasza kolekcja znacząco się powiększa.

Ranking lodówek do 1000 zł, do 1500 i 2000 zł – październik 2013

Szukasz dobrej lodówki? Jeśli tak, to z pewnością jednym z głównych kryteriów decydujących o zakupie konkretnego modelu będzie jego cena. Poniżej przedstawiamy najchętniej wybierane lodówki ubiegłego miesiąca w konkretnych kategoriach – do 1000, 1500 i 2000 złotych.

Ranking najpopularniejszych lodówek – sierpień 2013

Tak się składa, że okres letni często sprzyja podejmowaniu ważnych decyzji związanych z wyposażeniem i wystrojem mieszkania. Stąd spora aktywność konsumentów w segmencie sprzętów AGD – w tym lodówek. Przyjrzyjmy się, jakie urządzenia były kupowane podczas wakacji najchętniej.

6 najlepszych lodówek turystycznych

Za parę dni czeka nas początek kalendarzowego lata, jednak już od jakiegoś czasu pogoda sprzyja weekendowym wypadom nad wodę. Trudno wyobrazić sobie, by leżąc na gorącym słońcu nie chłodzić się przy okazji zimnymi napojami. By jednak mieć taką możliwość, warto zadbać o to wcześniej – idealnym towarzyszem takich wypraw będzie lodówka turystyczna.

Jaką lodówkę do 1000 złotych wybrać?

Szukasz taniej lodówki i nie możesz się zdecydować na konkretny model? Poniżej przedstawimy siedem modeli mieszczących się w segmencie ekonomicznym – do 1000 złotych. Nie wskażemy jednak zwycięzcy naszego zestawienia, bowiem każde z urządzeń ma swoje wady i zalety, a od indywidualnych upodobań będzie zależeć ostateczna decyzja konsumenta. 

Electrolux ERB

Jak co miesiąc przedstawiamy Wam najpopularniejsze lodówki z których na pewno większość z naszych czytelników znajdzie coś dla siebie. Ranking popularności został udostępniony przez serwis Skąpiec.pl. W poniższym rankingu znalazły się zarówno proste lodówki za około 1000 złotych jak i bardzo nowoczesne za około 3000 złotych.

Współpracujemy ze Skąpiec.pl oraz Euro.com.pl

Od tego miesiąca na naszym blogu publikowane będą rankingi lodówek, które będą nam co miesiąc udostępniane przez serwisy Skąpiec.pl oraz Euro.com.pl. Ze strony Skąpca będzie to miesięczny ranking popularności lodówek wśród wszystkich użytkowników serwisu. Natomiast ze strony EURO będziemy otrzymywać dane dotyczące najlepiej sprzedających się lodówek w danym miesiącu. Mamy nadzieję, że dane tego typy […]

Top 10 lodówek w Euro.com.pl w maju

Przedstawiamy ranking najlepiej sprzedających się lodówek w sklepie Euro.com.pl w maju. Pierwsze dwie pozycje zajęły niewielkie i niedrogie lodówki Mastercook oraz Ravanson. Tą pierwszą możemy kupić po obniżonej cenie za 590 zł, natomiast drugą za 349 zł. Na 3 miejscu znalazła się duża, pełnowymiarowa rodzinna lodówka Bosch za 1 599 zł. Poniżej wszystkie lodówki z […]

Najpoularniejsze lodówki w kwietniu 2012

Wśród dziesięciu najpopularniejszych lodówek w kwietniu 2012 (w serwisie Skąpiec.pl) można znaleźć sprzęt z różnych kategorii cenowych. Najtańsza i zarazem najpopularniejsza była lodówka Electrolux ERB 34233 X o średniej cenie 1250.13 zł, natomiast najdroższa to lodówka Samsung RSA1DTVG, której średnia cena wynosiła 3101.76 zł. W poniższej tabeli znajduje się pełne zestawienie. [table id=4 /] Podstawowe […]