Panasonic NR-B32FX3-XE

Kwiecień 15, 2014

Lodówka w kuchni to element kuchni, który może być zarówno praktyczny, jak i dekoracyjny. Jeśli zależy nam również na tej drugiej funkcji, warto się bliżej przyjrzeć modelowi Panasonic NR-B32FX3-XE.

Sprzęt Panasonic NR-B32FX3-XE  to elegancka 2-drzwiowa lodówko-zamrażarka. Jej kolor w postaci stali nierdzewnej dodatkowo pomalowany na srebro doskonale będzie wyglądał w każdej kuchni. Swoją obecnością z pewnością pokreśli gustowny charakter pomieszczenia. Całość pokryta jest powłoką przeciw odciskom palców, co pozwala na zachowanie pięknego wyglądu lodówki przez długi czas. W górnej części drzwi chłodziarki znajduje się łatwy w obsłudze panel sterowania. Jego czarny kolor znakomicie dopełnia całość urządzenia.

Lodówko-zamrażarka wykorzystuje w swoim działaniu technologię Inverter, która przekłada się na cichą pracę urządzenia (poziom hałasu jedynie 36 dB) oraz na dłuższą pracę sprzętu bez awarii. Co więcej, lodówka posiada status No Frost, czyli zapobiega tworzeniu się lodu w jej wnętrzu. To z kolei oznacza brak konieczności jej okresowego rozmrażania. Dodatkowo, jej klasa energetyczna jest oznaczona jako A++. Tym samym, sprzęt przyczynia się do osiągnięcia niższych rachunków za prąd.

W lodówce  Panasonic NR-B32FX3-XE znajdziemy także system Panasonic Hygiene Active, który zabezpiecza żywność przed bakteriami. Warto tu zauważyć skuteczność jego działania – eliminuje 99,999% bakterii. Znajdziemy tu również funkcję wakacje, dzięki której zostanie utrzymana niższa stała temperatura podczas naszej dłuższej nieobecności w domu.

Niemałą zaletą lodówki jest wyposażenie jej w komorę świeżości „Vitamin-Safe”, która ze względu na niższą niż w pozostałych miejscach lodówki temperaturę pozwala na zachowanie większej ilości składników odżywczych w produktach.  Dodatkowo, lodówka posiada przegrodę termodynamiczną, której obecność pozwala na przechowywanie większej ilości produktów spożywczych jednocześnie.

Panasonic NR-B32FX3-XE

Pozostałe informacje

  • Pojemność

Pojemność chłodziarki 225 litrów;
Pojemność zamrażarki 90 litrów;

  • Wymiary

wysokość 190 cm;
szerokość 60 cm;
głębokość 65 cm;

  • Klasa zamrażarki

****;

  • Zdolność zamrażania

15 lg/24h;

  • Czas utrzymania temperatury bez prądu

16 godzin.

źródło zdjęcia: panasonic.com

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

, , , , Porady

Leave a Reply