Lodówka Mastercook LCFD-180 NFX

Maj 28, 2013

lodowka mastercookLodówka jest niezastąpionym sprzętem AGD w naszej kuchni. Jej wybór zależy od  naszych indywidualnych wymagań. Niektórym wystarczy niewielkich rozmiarów lodówka, innym potrzebne będzie urządzenie o dużo większej pojemności. I właśnie dziś zajmiemy się potrzebami drugiej grupy. Tym samym przedstawiamy Wam niezwykle pojemną lodówkę Mastercook LCFD-180 NFX.

Lodówka Mastercook już na pierwszy rzut oka wydaje się wyjątkowo pojemna. Posiada podwójnie otwierane drzwi chłodziarki oraz dwie części zamrażarki. W jej wnętrzu możemy pomieścić aż 365 litrów żywności.  Srebrna kolorystyka sprzętu przekłada się na elegancki wygląd, który wpasuje się  w nowoczesną i luksusową kuchnię.

Chłodziarka
Pojemność chłodziarki wynosi 261 litrów netto. W jej wnętrzu znajdziemy 8 półek w drzwiach, 2 szuflady na warzywa (w których można regulować wilgotność), miejsce na jajka, jedną półkę składaną oraz trzy półki szklane. Warto tutaj zaznaczyć, że jedna z szuflad przeznaczona jest do przechowywanie wędlin oraz serów, gdyż możliwe jest ustawienie w niej specjalnej temperatury. Szuflada nosi nazwę multifresh.
W chłodziarce zamontowano 2 rodzaje alarmów. Pierwszy z nich, alarm otwartych drzwi powiadomi nas o sytuacji, w której przez przypadek drzwi lodówki nie zostaną domknięte. Drugi z alarmów, alarm niewłaściwej temperatury poprzez kontrolę i zasygnalizowanie w odpowiednim czasie zapewni utrzymanie należytej temperatury.
W razie potrzebny możliwe jest całkowite odłączenie chłodziarki.

Zamrażarka
Pojemność zamrażarki wynosi 104 litry. Rozłożone są one na 2 osobne szuflady, 2 dużej wielkości tace do mrożenia owoców oraz pojemnik na kostki lodu. Zdolność zamrażania wynosi 10kg/24h. Jej klasa wynosi ****.  W zamrażarce znajdziemy funkcję szybkiego zamrażania zapobiegająca rozmrożeniu znajdujących się wewnątrz produktów przy wkładaniu świeżej żywności. Tym samym wszystkie produktu zachowają jak najlepsze wartości odżywcze.

Zarówno w chłodziarce, jak i w zamrażarce wykorzystywany jest system No Frost, który dzięki odpowiedniemu działaniu, jakim jest regulowanie wilgotności oraz osuszanie i wymiana powietrza nie dopuszcza do osadzania się szronu. Tym samym nie będzie koniecznie okresowe rozmrażanie lodówki w celu jej jak najlepszego działania. Co więcej, aby utrzymać czystość w lodówce potrzebne jest jedynie przetarcie jej wnętrza wilgotną ściereczką.

Ważne w urządzeniu jest to, że w możliwe jest oddzielne regulowanie temperatury w obu częściach lodówki. Odbywa się ona elektronicznie. Na drzwiach znajdujących się po prawej stronie mieści się czytelny wyświetlacz LCD, dzięki któremu w komfortowy sposób obsłużymy lodówkę.

W razie odłączenia sprzętu od prądu, lodówka utrzyma swoją temperaturę przez kolejne 11 godzin.

Klasa energetyczna lodówki oznaczona jest jako A+, co przekłada się na niskie rachunki.

Wymiary lodówki
Wysokość 180 cm;
Szerokość 68,5 cm;
Głębokość 68,5 cm.

Waga lodówki to 103kg.

Poziom hałasu wynosi 45 dB. Tym samym jej praca jest cicha i nie będzie zakłócała pozostałych czynności.

Cena chłodziarko zamrażarki wynosi 3199zł.

mastercook

źródło: mastercook.pl

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

, , Porady

Leave a Reply