Hotpoint-Ariston E4D AA X C

Styczeń 16, 2014

Wiele osób poszukuje małej, ale pojemnej lodówki. Są też takie osoby, które z racji na większą kuchnię mogą pozwolić sobie na dużą i elegancką lodówkę. Czy jest w czym wybierać? Oczywiście. Dziś przedstawimy pierwszy model z tego gatunku – Hotpoint-Ariston E4D AA X C.

Hotpoint-Ariston E4D AA X C jest czterodrzwiową lodówką o pięknym wzornictwie. Przy chłodziarce o pojemności 292 litrów znajdziemy podwójne, niezależnie otwierane drzwi. Z kolei zamrażalnik o pojemności 110 litrów wyposażony jest w dwie pojemne szuflady. Co istotne, każda szuflada posiada komory ułatwiające segregację mrożonych produktów. Lodówka w kolorze stali nierdzewnej doskonale wpasuje się w każdą elegancką i stylową kuchnię, w której pokreśli jej urok.

Lodówka wykorzystuje system High Definition. Za sprawą technologii Active Oxygen rozwój bakterii zostaje ograniczony o 90%, a powstawanie nieprzyjemnego zapachu do nawet 70%. To wszystko sprawia, że żywność zachowa swoją świeżość do 9 dni. Dodatkowo, za sprawą  Hygiene Advance warunki panujące w lodówce są wyjątkowo bezpieczne.  Zapewnione jest to dzięki powłoce antybakteryjnej zawierającej jony srebra. Warte zaznaczenia jest to, że dzięki systemowi Air Tech Evolution bądź technologii Air mamy do czynienia z optymalnymi warunkami dla każdego produktu. Nie bez znaczenia jest również wyposażenie w półki wykonane ze szkła bezpiecznego. Są one odporne na pęknięcia, zarysowania i co więcej – utrzymują obciążenie do kilku kg.

lodowka

Sprzęt Hotpoint-Ariston E4D AA X C jest oczywiście lodówką typu No Frost, dzięki której w lodówce nie tworzy się lód. Pozwala to na łatwe utrzymanie jej w czystości (wystarczy przetarcie jej wnętrza wilgotną szmatką) i nie zmusza domowników do jej okresowego rozmrażania (a zauważmy, że przy takim produkcie mógłby być to problem).

Klasa energetyczna lodówki oznaczona jest jako A+.  Dzięki temu użytkowanie urządzenia jest przyjazne zarówno naszej kieszeni, jak i środowisku. Niemałą zaletą jest także niski poziom hałasu – wynosi on tylko 42 dB.

Godne zaznaczenia jest to, że w przypadku nagłego odłączenia od prądu, temperatura w lodówce utrzyma się przez kolejne 18 godzin. Można zatem być spokojnym o żywność. Z kolei zdolność zamrażania wynosi 9kg/24h.

Wymiary lodówki wynoszą 195 cm wys. x 70 cm szer. x 76 cm gł.

źródło zdjęcia: pl.hotpoint.eu

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Porady

Leave a Reply