MPM-99-CJ-09 A+ - lodówka dla singla

Czerwiec 10, 2013

MPM-99-CJ-09 A+Dla osób mieszkających samotnie duże sprzęty niezbędne do funkcjonowania gospodarstwa domowego to zbędny luksus. Powierzchnia użytkowa i tak się marnuje, zużywając przy okazji zbyt dużo prądu – co negatywnie wpływa zarówno na środowisko naturalne, jak i na stan naszego portfela. Poza tym mniejszy produkt łatwiej utrzymać w nienagannej kondycji przez dłuższy czas.

Dlatego dzisiaj przyjrzymy się mniejszej lodówce w atrakcyjnej cenie, która doskonale sprawdzi się w jednoosobowym gospodarstwie domowym. W gruncie rzeczy MPM-99-CJ-09 A+ to lodówko-zamrażarka, niemniej pojemność zamrażalnika sprawia, że jest on raczej symboliczny – to zaledwie 10 litrów, wystarczy jednak na najbardziej niezbędne i doraźne produkty. W części chłodniczej mamy natomiast do dyspozycji 80 litrów, co dla jednej osoby jest w zupełności wystarczające. Lodówka mierzy zaś 84 centymetry i ma 48 centymetrów szerokości – sprawia to, że spokojnie zmieści się w niewielkiej nawet kuchni.

Część chłodnicza charakteryzuje się sprawnością chłodzącą na optymalnym poziomie, a funkcje lodówki – których w zasadzie nie ma zbyt wiele – może ustawić z poziomu intuicyjnego, mechanicznego panelu sterowania. Faktem jest jednak, że aby utrzymać całość w czystości będziemy musieli się nieco namęczyć. Oznacza to jednak, że w urządzeniu znajduje się mniej podzespołów, które mogłyby sprawiać problemy w trakcie eksploatacji – dla wielu osób jest to bardzo cenna informacja, jeśli zależy nam na podstawowym zakresie funkcji lodówki. W tak małym urządzeniu nie potrzebny jest również więcej niż jeden agregator – tak jest i tutaj, w dodatku pracuje on na tyle cicho, że urządzenie jest w zasadzie niesłyszalne.

MPM-99-CJ-09 A+

Biały, uniwersalny kolor sprawia, że lodówka wpasuje się w większość aranżacji kuchennych bez najmniejszego kłopotu. Natomiast maksymalna temperatura otoczenia, w której urządzenie będzie pracować bez zarzutu to 32 stopnie Celsjusza – w Polsce to wartość wystarczająca. Regulowane półki wykonano ze szkła hartowanego, dzięki czemu mamy pewność że nie ulegną zniszczeniu, a przy okazji łatwo je powycierać bądź umyć. Na uwagę zasługuje również niski pobór energii – lodówka charakteryzuje się klasą energetyczną A+. A wszystko w cenie w okolicach 500 złotych.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

MPM

Leave a Reply