Niezawodna zamrażarka Liebherr

Grudzień 4, 2012

zamrażarka liebherrZamrażarka Liebherr GN 4113 Comfort jest jedną z droższych, ale i lepszych zamrażarek, które można spotkać na polskim rynku. Wyróżnia się pod wieloma ważnymi względami, m.in. wysoką klasą mrożenia, dużą pojemnością i bezpieczeństwem samego mrożenia. To jednak nie wszystkie jej zalety. Przyjrzyjmy się zatem jej funkcjom z bliska.

A++
Zamrażarka Liebherr zalicza się do zamrażarek o klasie energetycznej A++. Oznacza to, że przy jej używaniu oszczędzimy nawet do 45% energii, w porównaniu do urządzeń klasy A.

Pojemność
Zamrażarka jest niezwykle pojemna. W jej ośmiu głównych szufladach pomieści się ponad 400 litrów żywności. Zaznaczmy, ze przechowywać w niej można każdy rodzaj pożywienia.

Stop odmrażaniu
Zamrażarka działa w współpracy z najnowszą technologią NoFrost. Umożliwia ona zamrażanie bez powstawania lodu i szronu. Dzieje się tak, gdyż produkty przechowywane w zamrażarce schładzane są tzw. powietrzem obiegowym, zaś wilgoć odprowadzana jest na zewnątrz.

Super mrożenie
Zamrażarka firmy Liebherr jako jedna  z nielicznych posiada funkcję super mrożenia. Funkcja ta pozwala na osiągnięcie temperatury sięgającej do -32°C. Ponadto samo jej mrożenie sięga 26kg/24h (średnia sięga od ok 3 do 14 kg/24h.)

zamrażarka liebherr

Bezpieczne mrożenie
Zamrażarka charakteryzuje się zamkniętymi ze wszystkich stron wysokimi szufladami. Szuflady dzięki prostemu wyjmowaniu tworzą idealne warunki do przechowywania każdego rodzaju żywności. Szuflady są przejrzyste, dzięki czemu łatwo dojrzeć, co znajduje się w środku. Zrobione są tworzywa sztucznego. Dodatkowo, jej wnętrze pokryte jest pianką izolacyjną, w której zatopione są urządzania chłodnicze. Sprawia to, że poziom hałasu sięga jedynie 40dB.

Bezpieczeństwo użytkowania
Zamrażarka wyposażona jest z alarm niedomkniętych drzwi oraz alarm wzrostu temperatury. Dzięki obu wskaźnikom, zamrażarka będzie działała w optymalny sposób. W przypadku odłączenia sprzętu od prądu, zamrażarka utrzyma niską temperaturę przez kolejne 34 godziny. Ponadto zamrażarka może być przetrzymywana w otoczeniu do + 43 °C.

Wygoda i elegancja
Sprzęt Liebherra wyposażony jest w wygodny uchwyt, dzięki czemu otwieranie zamrażarki odbywa się w szybki i prosty sposób. Całość zamrażarki w kolorze białym, pozbawionym jakichkolwiek nawierzchni sprawia, że zamrażarka wygląda niezwykle elegancko.

Wymiary zamrażarki
194 cm wysokości,
69,7 cm szerokości,
75 cm głębokości.

Zamrażarka działa pod napięciem 220V-240V. Jej średnie roczne zużycie prądu sięga ok 300kWh.

Ze względu na swoje liczne pozytywne cechy, jej pojemność i wysoką klasę zarówno energetyczną jak i klimatyczną, cena zamrażarki nie jest niska i sięga ok 3900zł.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Liebherr

Leave a Reply