Tani i dobry? Indesit BIAAA 13 X

Lipiec 10, 2013

Lodówki Indesit BIAA 13 XJeśli do dyspozycji mamy odpowiednią, tj. sporą ilość gotówki wybór lodówki skrojonej na naszą miarę raczej nie powinien być skomplikowany. Poziom trudności wzrasta jednak, kiedy przyjdzie nam dokonać wyboru konkretnego modelu tak, by zmieścić się w konkretnej kwocie. Mamy jednak odpowiedź dla tych, którzy szukają sprzętu w cenie do 1300 złotych.

Odpowiedzią tą jest model firmy Indesit o symbolu BIAAA 13 X. To wysoka (187 cm) lodówka, która doskonale sprawdzi się w gospodarstwach domowych, w których mieszka wiele osób. To również propozycja dla osób, które szukają lodówki z większą częścią chłodzącą – według danych producenta to aż 213 litrów, natomiast na zamrażalnik przypadło 90 litrów, zatem również niemało.

Za pracę lodówki odpowiada jeden agregat, który w dodatku pracuje relatywnie cicho. Bezsenność zdecydowanie nam nie grozi – cichy pomruk jest czasem słyszalny, ale tylko jeśli jesteśmy w pobliżu. Tak jak wspominaliśmy w poprzednich wpisach, same parametry techniczne lodówki to jeszcze zbyt mało, by zwróciła ona naszą uwagę. Wiedzą o tym również osoby odpowiedzialne za design w Indesicie, bowiem jak na tę półkę cenową jest ona bardzo atrakcyjna dla oka. Srebrny kolor jest nie tylko uniwersalny, ale również całkiem nowoczesny – najważniejsze jednak, że odciski palców są na powierzchni praktycznie niewidoczne, co ucieszy niejedną gospodynię domową, szczególnie gdy w domu są małe dzieci.

Niestety jednak, by utrzymać wnętrze w czystości, będziemy musieli się nieco wysilić. Model ten nie jest wyposażony w system automatycznego rozmrażania zamrażalnika, zatem co jakiś czas będziemy zmuszeni zrobić to ręcznie. Z częścią chłodzącą jest jednak łatwiej. Również to, co w przypadku innych sprzętów jest wadą, tu jest zaletą – funkcjami lodówki steruje się w sposób mechaniczny, zatem jest to bardzo proste i intuicyjne, szczególnie, że tych dodatkowych nie ma zbyt wiele. Ważna informacją jest jednak fakt, że w przypadku braku zasilania lodówka jest w stanie utrzymać pożądaną temperaturę przez 19 godzin – to sporo, zazwyczaj zatem będziemy mieli wystarczająco dużo czasu na reakcję.

BIAAA 13 X

Lodówce została przyznana klasa energetyczna A++, mamy zatem pewność, że zużyje dokładnie tyle prądu, ile jest absolutnie niezbędne do prawidłowego działania. Ważną kwestią jest również to, że lodówka wykazuje swoje właściwości w naprawdę wysokich, dochodzących do 43 stopni Celsjusza, temperaturach.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

, , Indesit

Leave a Reply