Indesit BIAA 13 FK

Luty 7, 2014

Lodówka BIAA 13 FK to jedna z ciekawszych propozycji sprzętów AGD marki Indesit. Warto na nią zwrócić uwagę nie tylko ze względu na jej czarną barwę, ale również na funkcjonalność. O jej szczegółach przeczytacie poniżej.

Prezentowana lodówka BIAA 13 FK charakteryzuje się systemem No Frost, dzięki czemu w jej wnętrzu nie tworzy się szron. Przekłada się to na brak konieczności okresowego rozmrażania lodówki. To oszczędność zarówno czasu, jak i pieniędzy. Co więcej, sprzęt wykorzystuje technologię Dynamic Air Control, który zapewnia jednolitą temperaturę w chłodziarce, a także sprawia, że przechowywana żywność na dłużej zachowuje swoją świeżość. Nie mniejszą zaletą urządzenia jest powłoka antybakteryjna Hygiene Control. Dzięki niej rozwój bakterii jest znacznie utrudniony.

To jednak nie koniec. Ta elegancka lodówka Indesit wyróżnia się użytczną funkcją Eco. Gwarantuje ona dobranie najlepszych parametrów chłodzenia. Wpływa to na maksymalną oszczędność energii oraz doskonałą ochronę żywności każdego dnia. Warto również zaznaczyć, że poziom hałasu lodówki wynosi jedynie 44 dB. Czyni to sprzęt niezwykle cichym w swoim działaniu.

Pojemność lodówki wynosi w sumie 283 litry.
Pojemność chłodziarki to 210 litrów, zaś pojemność zamrażarki wynosi 73 litry.
Zamontowane w lodówce półki wykonane są ze szkła bezpiecznego cechującego się wytrzymałością i odpornością na zarysowania. Dodatkowo, lodówka posiada pojemniki na lód, które są łatwe w użyciu.

Wymiary lodówki
wysokość 187,5 cm;
szerokość 60 cm;
głębokość 65,5 cm.

Czas utrzymania temperatury w przypadku braku zasilania wynosi aż 13 godzin. Z kolei zdolność zamrażania wynosi 4 kg/24h (zamrażarka ułożona jest w dolnej części sprzętu).

Na koniec, godna zaznaczenia jest wysoka klasa energetyczna urządzenia. Oznaczenie A+ to gwarancja niższych kosztów użytkowania.

Lodówka indesit sprawdzi się w każdej kuchni. Będzie doskonałym elementem zarówno nowocześnie, jak i tradycyjnie urządzonego pomieszczenia.  Czy już też widzisz jej podwójne piękno?

indesit

Źródło informacji i zdjęć: indesit.pl

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

, Indesit

Leave a Reply