Wyjątkowa lodówka Electrolux EN3487AOH

Kwiecień 22, 2013

Pozwól swojej lodówce na ożywienie wyglądu Twojej kuchni – zamiast klasycznej bieli lub szarości wybierz nieco odważniejszy model. Czerwona lodówka Electrolux sprawi, że Twoja kuchnia nabierze zupełnie innego wyglądu i ożywi wnętrze jednocześnie je unowocześniając.

Chłodziarko-zamrażarka Electrolux EN3487AOH wyposażona jest w najnowszy system zachowania świeżości warzyw i owoców – Electrolux TwinTech FrostFree, system MultiFlow, a także niezależny obieg powietrza w chłodziarce i zamrażarce. Właśnie te systemy zapewniają odpowiedni poziom wilgotności, co pomaga zachować smak i odpowiedni wygląd produktów przez dłuższy czas, a na dodatek obniżają nasze rachunki za energię elektryczną, ponieważ będziemy mogli zapomnieć o czasochłonnym rozmrażaniu lodówki. Dodatkowo technologia TwinTech FrostFree sprawi, że wilgotność w chłodziarce jest utrzymywana na poziomie 65-90%, w odróżnieniu od 25-40% w urządzeniach z systemem NoFrost. Chłodziarka została wyposażona również w strefę FreshZone, w której temperatura jest niższa o 15% od temperatury panującej w pozostałej części chłodziarki. Przechowywane mięso i ryby w strefie FreshZone na dłużej zachowają świeżość. Wybierając ten model lodówki Electrolux, możemy również zapomnieć o nieprzyjemnych zapachach, ponieważ wyposażona jest ona w węglowy filtr TasteGuard, który pochłania je i sprawia, że wnętrze urządzenia pachnie świeżością.

chłodziarko-zamrażarka

Klasa energetyczna lodówki to A+, co gwarantuje nam obniżenie rachunków za energię elektryczną, dzięki czemu nie tylko czujemy się lepiej, ale także dbamy o nasze środowisko. Chłodziarko-zamrażarka Electrolux wyposażona jest również w funkcję „wakacje”, która utrzymuje temperaturę w lodówce na stałym poziomie, aby zapobiec powstawaniu nieprzyjemnych zapachów oraz tworzeniu się pleśni. Funkcja ta jest bardzo przydatna podczas naszej dłuższej nieobecności w domu. Kolejną zaletą tego modelu jest oświetlenie LED, które zapewnia niższe rachunki za prąd oraz doskonałą widoczność całej powierzchni lodówki. W przypadku braku zasilania lodówka utrzyma temperaturę przez 18h. Warto wspomnieć o tym, że i w tym modelu możliwa jest zmiana kierunku otwierania drzwi, dzięki czemu można ulokować ją w wybranym przez siebie miejscu kuchni. Wymiary tego urządzenia prezentują się następująco:

  • wysokość – 185,9cm,
  • szerokość – 59,5cm,
  • głębokość – 65,8cm.

Lodówka sterowana jest elektronicznie, jest również wyposażona w wyświetlacz LCD. Model EN3487AOH posiada także alarm niedomkniętych drzwi oraz alarm wzrostu temperatury. Pojemność chłodziarki to aż 239l, a odnajdziemy w niej trzy szklane półki, półkę na butelki, trzy półki w drzwiach, jedną dużą szufladę na owoce i warzywa oraz pojemnik na nabiał. Pojemność zamrażalki to natomiast 78l i znajdują się w niej trzy pojemne szuflady. Lodówka posiada również funkcję Action Cool dla szybkiego uzyskania pożądanej przez nas temperatury chłodzenia. Poziom hałasu, jaki wydaje chłodziarko-zamrażalka Electrolux, to około 44 dB, co sprawia, że urządzenie jest bardzo ciche.

Źródło: electrolux.pl

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

, , , Electrolux

Leave a Reply