Jaką pojemną lodówkę Electroluxa do zabudowy wybrać

Marzec 18, 2013

Lodówki Electroluxa cechują się wysoką jakością i wyjątkową trwałością. Są wybierane przez coraz większą liczbę osób. W jej ofercie znajdziemy lodówki wolnostojące oraz do zabudowy, spotkamy się z mniejszymi i większymi modelami. Dziś na tapetę weźmiemy jedną z bardziej pojemnych lodówek side by side do zabudowy – model ENX4596AOX.   

Zacznijmy od jej klasy. Klasa energetyczna urządzenia to A+. Oznacza to zaoszczędzenie do 25% więcej energii niż miałoby to miejsce, w przypadku posiadania lodówki o klasie energetycznej A. Sprawia to, że urządzenie jest przyjazne zarówno środowisku, jak i naszym zasobom pieniężnym.

Co więcej, lodówka Electroluxa posiada drzwi ze stali nierdzewnej, które pokryte są powłoką antyfingerprint zapobiegające pozostaniu brzydkich odcisków palców na lodówce. Nadaje to lodówce piękny i nieskazitelny wygląd.

Kolejną ważną kwestią wspomnianą na samym początku jest to, że lodówka jest niezwykle pojemna. Pojemność użytkowa chłodziarki wynosi aż 266 litrów (dla porównania przeciętna pojemność lodówki wynosi ok. 200 litrów), a pojemność użytkowa zamrażarki wynosi 96 litrów. W wyposażeniu znajdziemy 4 półki szklane w chłodziarce, 2 szuflady świeżości, aż 6 półek w drzwiach, a także 3 szuflady na warzywa oraz owoce.

Czym są owe szuflady świeżości? Są to komory (NaturalFresh), w których panują optymalne warunki sprawiające, że przechowywane produkty zachowują swoją świeżość do nawet 3 razy dłużej. Panuje w nich temperatura około 0 stopni Celsjusza, która idealnie nadaje się m.in. do przechowywania mięsa.

Dodatkowo, podczas wkładania zakupów do lodówki (gdy jej drzwi muszą być otwarte przez dłuższy, niż zazwyczaj czas) odpowiednia funkcja „zakupy” pozwoli na nadanie wnętrzu odpowiedniej temperatury.

Electrolux ENX4596AOX

To jeszcze nie koniec. Lodówka Electrolux ENX4596AOX ma wyjątkowo wysoką zdolność zamrażania. W ciągu doby możliwe jest zamrożenie 13kg żywności. Warto zaznaczyć, że zdolność zawiera się w granicach od 3 do 14 kg/24h. Co więcej, w przypadku braku zasilania, lodówka utrzyma w odpowiednio niskiej temperaturze żywność aż do 14 godzin.

Urządzenie do zabudowy posiada także automatyczny system odszraniania chłodziarki i zamrażarki. W przypadku zamrażalki działa ona na zasadzie systemu Frost Free.

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo korzystania z lodówki to warto wspomnieć o wbudowanym alarmie. Informuje on o nagłym wzroście temperatury. Dzięki niemu można odpowiednio wcześnie zareagować zaistniałą sytuację.

Pozostałe dane:
Wymiary: 190cm wys.  x 85,6cm szer.  x 54,2cm gł.
Klasa zamrażarki ****

Cena 8999zł.

Źródło zdjęć: electrolux.pl

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

, , , Electrolux

Leave a Reply