Electrolux ERX3313AOX - ideał pod zabudowę?

Lipiec 11, 2013

ERX3313AOX

O różnicach działających na korzyść i niekorzyść lodówek pod zabudowę można by się spierać bez ustanku – każda grupa urządzeń ma swoich gorących zwolenników, jak i przeciwników. Nie da się jednak zaprzeczyć, że w przestronnych, jednolicie urządzonych kuchniach zabudowa wygląda bardzo elegancko i pozwala zachować ciągłość aranżacyjną. Dzisiaj przedstawimy jeden z modeli, które koniecznie trzeba wziąć pod uwagę planując zakup takiego urządzenia.

Jest nim produkt firmy Electrolux o symbolu ERX3313AOX. Firma z racji na rozsądne ceny jest jedną z najpopularniejszych w naszym kraju. Krzywdą dla marki byłoby jednak stwierdzenie, że tylko dlatego – produkty Szwedów są po prostu bardzo solidne, a w wielu gospodarstwach domowych służą latami.

Wspomniany wcześniej model jest przeznaczony do dużych domów – trzeba jednak od razu zauważyć, że bardzo duża pojemność użytkowa chłodziarki jest wypadkową faktu, że nie znajdziemy w niej zamrażalnika. Coś za coś, niemniej w lodówce o wymiarach 177,2 x 54 x 54 cm 330 litrów to dużo. Za chłodzenie odpowiada wydajny agregat, który przy okazji pracuje naprawdę cicho – dzięki temu lodówka po zamknięciu jest praktycznie niesłyszalna.

Funkcjami lodówki sterujemy natomiast za pomocą elektronicznego panelu sterowania, a wszystkie bieżące ustawienia możemy sprawdzić na wyświetlaczu LCD. Dzięki temu możemy dopasować pracę chłodziarki do naszych indywidualnych wymagań – często pozwala to na obniżenie pobieranej energii, co z kolei ma korzystny wpływ nie tylko na stan naszego portfela, ale również na środowisko naturalne. Zresztą producent zadbał, by lodówka była maksymalnie przyjazna dla otocznia – charakteryzuje się klasą energetyczną A+, przez co rocznie zużywa tylko 152 kWh energii. Co więcej, lodówka została wyposażona również w alarm niedomkniętych drzwi – dzięki temu urządzenie nie będzie zużywać kilowatów niepotrzebnej energii tak jak to ma miejsce w sytuacji, kiedy zostaje ono otwarte.

Wewnątrz natomiast panuje ład i porządek dzięki ergonomicznemu projektowi półek – rozłożone są one na tyle sensownie, że mieszczą się wszelkiego rodzaju produkty spożywcze, a całość relatywnie łatwo utrzymać w czystości.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

, , , Electrolux

Leave a Reply