Lodówka Electrolux EN4000AOX

Kwiecień 16, 2013

Electrolux to firma, która jest jednym ze światowych liderów w branży AGD. Rocznie sprzedaje ponad 40mln produktów klientom w stu pięćdziesięciu krajach świata. W 2007 roku Electrolux otrzymał wyróżnienie od Komisji Europejskiej za ciągłe wysiłki zmierzające do poprawy efektywności energetycznej. Jednym z produktów firmy, który zainteresować powinien osoby dysponujące ograniczoną powierzchnią kuchni i niezbyt wielkim budżetem, jest lodówka EN4000AOX.

Jest to wyjątkowo pojemna chłodziarko-zamrażarka Inspiration o wymiarach, które zdecydowanie spełniają wymagania niewielkiej kuchni:

  • wysokość – 201,4cm,
  • szerokość – 59,5cm,
  • głębokość – 65,8cm.

electrolux

Główną cechą tego modelu jest system SpacePlus, dzięki któremu możemy optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń przy standardowych wymiarach urządzenia. Przemyślana konstrukcja lodówki pozwala uzyskać największą możliwość pojemność bez ograniczania dostępnej powierzchni w kuchni. Obudowa ze stali nierdzewnej sprawia, że ten model stanowi doskonałe uzupełnienie wszystkich pozostałych urządzeń, a stylu dodaje mu również wspaniałe wykończenie. Dodatkowym atutem tej lodówki jest to, że drzwi możemy zamontować według własnych wymagań zmieniając ich kierunek otwierania się. Model ten wyposażony jest również w powłokę Antifingerprint, dzięki czemu odciski naszych palców nie będą widoczne na jej obudowie. Lodówka posiada także oświetlenie LED.

W chłodziarce znajdują się cztery półki pełnej szerokości, szklane z obramowaniem, dwie pojemne szuflady na owoce i warzywa, cztery półki w drzwiach oraz półka na butelki. W zamrażalniku z kolei znajdują się trzy szuflady.

W lodówce Electrolux EN4000AOX zamrażalnik umiejscowiony jest w dole lodówki, a jego pojemność to aż 90l. Sama chłodziarka jest w stanie zmieścić 285l produktów. Nie musimy obawiać się o swoją żywność w przypadku braku zasilania, ponieważ temperatura wewnątrz lodówki zostanie utrzymana aż przez dwadzieścia godzin. Klasa energetyczna tego modelu to A+, a rocznie zużywa ona 329 kWh. Electrolux EN4000AOX jest bardzo cichym urządzeniem, a poziom hałasu, jaki wytwarza,  oscyluje w granicach 40 dB.

Źródło zdjęcia: electrolux.pl

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

, , do 1500, Electrolux

Leave a Reply