Lodówki Indesit z zamrażalnikiem na górze - porównanie

Kwiecień 26, 2013

Lodówka wyposażona w zamrażalnik umiejscowiony na górze to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie korzystają zbyt często z mrożonego jedzenia, a na dodatek nie lubią często się schylać lub mają problemy z kręgosłupem. To właśnie dla osób, które zastanawiają się nad wyborem z zamrażalnikiem na górze, przygotowany jest dzisiejszy wpis o lodówkach Indesit.

1. Indesit RAA 24 S

Model ten jest stosunkowo niewielki, więc będzie doskonałym rozwiązaniem dla niewielkiej rodziny lub singla. Jej wymiary sprawiają, że lodówka może znajdować się zarówno w kuchni, jak i na przykład na balkonie. Jest to również doskonałe rozwiązanie dla niewielkich pomieszczeń. Wymiary lodówki to: wysokość – 139cm, szerokość – 54,5 cm, głębokość – 60,6cm. Dodatkową zaletą tego modelu jest możliwość zamontowania drzwi według własnych przyzwyczajeń i upodobań. Chłodziarko-zamrażalka jest srebrna, co odróżnia ją od wielu staromodnych modeli tego typu lodówek. Bez zasilania temperatura w lodówce zostanie utrzymana przez kolejnych 14h. Klasa energetyczna tego modelu to A+, co pozwoli nam obniżyć nasze rachunki za energię elektryczną. Całkowita pojemność chłodziarki i zamrażalnika to odpowiednio 184l i 42l. W chłodziarce znajdują się cztery szklane półki, szuflada na warzywa i owoce, pojemnik na jajka oraz cztery półki w drzwiach. W zamrażalniki z kolei odnajdziemy jedną dużą półkę.

Cena chłodziarko-zamrażalki Indesit RAA 24 S to około 899zł.

chłodziarko-zamrażalka

2. Indesit RAA 24 N

Drugi, dość niewielki, model lodówki Indesit ma wymiary również odpowiednie dla osób, które mają nie dużych wymagań co do pojemności: wysokość – 140cm, szerokość – 55cm, głębokość – 60,6cm. W chłodziarce zmieści się 180l produktów, a w zamrażalniku 42l.  Model ten wyposażony jest w półki wykonane ze „szkła bezpiecznego” – w chłodziarce znajdują się trzy szklane półki, półka druciana, pojemna szuflada na warzywa i owoce oraz cztery półki umiejscowione w drzwiach. W zamrażalce znajdziemy natomiast jedną, ale dużą, półkę. W przypadku braku zasilania w domu, lodówka będzie utrzymywać stałą temperaturę przez 14h, a jej klasa energetyczna to A+. Lodówka wykonana jest w najpowszechniejszym kolorze tego typu urządzeń, czyli w kolorze białym. Jej cena to około 799zł.

zamrażalka

3. Indesit TIAA 10 X

Nieco większym i pojemniejszym modelem lodówki, w której zamrażalnik znajduje się na górze urządzenia, jest Indesit TIAA 10 X. Jej wymiary prezentują się następująco: wysokość – 150cm, szerokość – 60cm, głębokość – 65,5cm. Model ten jest bardzo pojemny, ponieważ pojemność chłodziarki to aż 197l, a zamrażalki 55l. W chłodziarce znajdują się cztery szklane półki, pojemna szuflada na owoce i warzywa oraz trzy półki umiejscowione w drzwiach. W zamrażalniku natomiast znajduje się jedna, duża półka. Lodówka wykonana jest ze stali nierdzewnej i posiada powłokę antybakteryjną, która utrudnia rozwój bakterii we wnętrzu urządzenia, dzięki czemu nasza żywność pozostanie świeża przez długi okres czasu. Wszystkie półki, jakie odnajdziemy w lodówce, wykonane są ze „szkoła bezpiecznego”. Klasa energetyczna tego modelu to A+, co pozwoli nam na obniżenie rachunków za energię elektryczną. W przypadku braku zasilania, lodówka utrzyma temperaturę przez kolejne 22h. Cena tego modelu to około 999zł.

lodówka

Źródło zdjęć: indesit.pl

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

, , do 1000, Indesit

Leave a Reply