Liebherr CBNPgw 3956 PREMIUM

Maj 11, 2013

Biało-szklana lodówka Liebherr CBNPgw 3956 PREMIUM to jedna z ciekawszych lodówek na rynku sprzętów chłodzących. Białe szkło oraz srebrne wykończenia sprawiają, że lodówka idealnie odnajdzie się w nowoczesnych i eleganckich kuchniach. Nie oznacza to jednak, że nie wpasuje się w tradycyjne kuchnie. Wręcz przeciwnie. Swoją obecnością podkreśli ich wyjątkowość.

 

Funkcje

Nofrost

Lodówka wykorzystuje system No-frost. Dzięki niemu na ścianach i półkach chłodziarki oraz zamrażarki nie osadza się szron. Tym samym lodówka nie będzie potrzebowała okresowego rozmrażania. Przechowywanie w niej żywności będzie odbywać się w optymalnych warunkach.

Biofresh

Lodówkę wyposażono również w komorę świeżości Biofresh. Dzięki zachowaniu specyficznych warunków w jej wnętrzu (temperatura bliska 0 stopni Celsjusza oraz odpowiedniej wilgotności) przechowywane tam produkty na dłużej zachowują swoje najważniejsze walory.

Wyposażenie

W chłodziarce znajdziemy 4 półki szklane, 2 szuflady świeżości, 3 półki w drzwiach. W zamrażarce ulokowane są z kolei 3 szuflady.

Zdolność zamrażania wynosi 16kg/24h. Tym samym wkładane produkty zostaną szybko zamrożone, dzięki czemu nie stracą swoich cennych wartości odżywczych.

W przypadku odłączenia od prądu temperatura wewnątrz lodówki utrzyma się do 30h. Praktycznie żadna awaria nie będzie zagrażała żywności.

Wyróżniającą rzeczą w lodówce Liebherr jest jej klasa energetyczna. Zawiera się ona w oznaczeniu A+++, która jest obecnie najbardziej oszczędną klasą wśród urządzeń AGD. Oszczędza ponad 50% energii niż urządzenia oznaczone klasą A.

 liebher

Warto również wspomnieć o umieszczeniu wentylacji z przodu. Dzięki temu możliwe jest przystawienie lodówki do ściany lub wsunięcie jej w zakątek kuchni.

 

Aby sprzęt pracował przy jak najwyższym poziomie bezpieczeństwa, w lodówce znajdziemy alarm niedomkniętych drzwi, który poinformuje nas, kiedy drzwi zostaną źle zamknięte, a lodówka będzie traciła swoje chłodne powietrze. Dodatkowo, półki wchodzące w skład wyposażenia lodówki są wykonane ze szkła bezpiecznego, które cechują się wysoką odpornością na uszkodzenia, zarysowania oraz nieprzenikalnością. W urządzeniu znajduje się także wskaźnik wzrostu temperatury, dzięki któremu zawsze będziemy meli pod kontrolą warunki panujące wewnątrz lodówki.

Pojemność

Chłodziarka 243 litry;

zamrażarka 89 litrów.

Wymiary

wysokość 201,1cm;

szerokość 60cm;

głębokość 65cm.

Poziom hałasu

41dB.

Cena 5409 zł.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

, Ciekawostki

Leave a Reply