Lata 50te w połączniu w nowoczenością!

Grudzień 22, 2012

smegWyposażenie wnętrz po części zależy od naszych gustów. Niektórzy z nas lubią styl nowoczesny, inni np. lata 50te. Dziś prezentujemy lodówkę, która jest połączeniem obu stylów. Na zewnątrz jest uosobieniem dawnych lat, podczas gdy w środku znajdziemy w niej najnowszą technologię. Przedstawiamy lodówkę SMEG FAB32ROS7.

Na pierwszy rzut oka różowa lodówka nie wydaje się niczym szczególnym. To jednak tylko pozory. W jej wnętrzu czekają na nas same  miłe niespodzianki. Wielką zaletą lodówki Smeg jest złożenie jej z dwóch agregatów. Oznacza to możliwość korzystania tylko z wybranej części sprzętu. Tym samym możemy użytkować tylko zamrażalkę lub tylko chłodziarkę. Obniża to koszty zużycia energii. Sprzęt zawiera także 2 termostaty. Pozwoli to na niezależną od siebie regulację temperatury  w komorach lodówki.

Lodówka ma także opcję szybkiego zamrażania, dzięki czemu nasze produkty zachowają jak najwięcej walorów smakowych oraz odżywczych. W przypadku braku zasilania w sprzęcie, jeszcze przez kolejnych 20 godzin będzie zachowana niska temperatura.

W lodówce znajdują się półki ze szkła bezpiecznego, które pomagają w utrzymaniu czystości. Same półki odporne są z hartowanego szkła, a także odporne na pęknięcia i zarysowania. Ich wysokiej jakości szczelność zapobiegają przedostaniu się rozlanego płynu na niższe półki.
Ponadto w lodówce znajduje się alarm dotyczący nagłego spadku lub wzrostu temperatury.

Lodówka wyróżnia się także wysoką klasą energetyczną A+. Wykorzystując ją zaoszczędzamy do 25% więcej energii niż w przypadku innych sprzętów.

Z bardziej praktycznych rzeczy warto wspomnieć o zamrażalniku, który znajduje się w dolnej części lodówki. Dzięki temu nie ma potrzeby schylania się za każdym razem po zamrożone produkty. Sama zdolność zamrażania sięga do 15 kg/24h. Dzięki takiej zdolności zamrozimy jeszcze więcej produktów niż do tej pory w przeciętnej lodówce.

Lodówka charakteryzuje się również automatycznym odszranianiem, co oznacza, że lodówka w ustalonych regularnych odstępach czasowych ulega odszranianiu.

Pozostałe dane

Wymiary lodówki

  • 178 cm wysokości,
  • 60 cm szerokości,
  • 70 cm głębokości.

Pojemność

  • Pojemność chłodziarki 205 litrów
  • Pojemność zamrażalki 103 litry

W samej lodówce znajdują się 4 półki szklane w chłodziarce, 1 półka na butelki, 2 szuflady na warzywa i owoce, 7 półek w drzwiach, rączki zewnętrzne.

Lodówka wygląda nie tylko pięknie na zewnątrz, ale jest także wspaniała w środku. Z pewnością będzie użytecznym sprzętem w każdej kuchni. Zarówno tej urządzonej w dawnym stylu jak i akcentem innego.

Cena lodówki wynosi  8400 zł.

źródło :  www.smeg.com

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Ciekawostki

Leave a Reply