Inteligentne lodówki

Kwiecień 16, 2013

Inteligentne sprzęty zajmują coraz większą część naszego życia. Wkraczają w nasze gospodarstwa domowe pod różnymi postaciami. Bez wątpienia jednym z takich sprzętów jest lodówka. Już teraz bowiem można spotkać takie, które posiadają niecodzienne funkcje.

LG GB5237PVEW

No Frost – system No Frost zapobiega powstawaniu w zamrażarce lodu, dzięki czemu nie będziemy musieli jej rozmrażać. Przekłada się to na lepsze mrożenie produktów oraz proste utrzymanie czystości sprzętu (wystarczy przetrzeć lodówkę wodą i ścierką).

Multi AirFlow – system Multi AirFlow jest gwarancją prawidłowego obiegu chłodnego powietrza w lodówce, co daje zachowanie świeżości wszystkich produktów znajdujących się w jej wnętrzu.

Komora świeżości 0 stopni – wyposażenie lodówki w komorę świeżości skutkuje tym, że przechowywane tam produkty na dłużej zachowują swoje najważniejsze właściwości, w tym walory smakowe.

Pozostałe informacje

 • Wyposażenie

podajnik wody;
wyświetlacz elektroniczny;

 • Klasa energetyczna

A+;

 • Zdolność zamrażania

16 kg/24h;

 • Wymiary

wysokość 190cm;
szerokość 59,5 cm;
głębokość 67,1 cm.

LG gb5237 - slim

Samsung RL58GRGIH

Smart Eco – system Smart Eco umożliwia zmaksymalizowanie efektywności energetycznej w wyniku wykorzystania specjalnych czujników, a także poprzez dostosowanie pracy sprężarki do zmieniającej się temperatury w otoczeniu sprzętu (zarówno temperatury zewnętrznej jak i wewnętrznej);

No Frost – Podobnie jak w przypadku lodówki LG, lodówka Samsung nie dopuszcza do tworzenia się lodu w zamrażarce. Działa to korzystnie na dłuższe i optymalne przechowywanie żywności.

MultiFlow – system multiflow zapewnia optymalne rozłożenie chłodnego powietrza w każdym kącie lodówki. Dostarcza to prawidłowego poziomu wilgotności każdemu produktowi.

Wakacje – funkcja wakacje jest niezwykle przydatna podczas krótszych i dłuższych wyjazdów. Inteligentna lodówka utrzyma tym samym stałą temperaturę, która nie dopuści do psucia się produktów i powstawania przykrych zapachów.

Space Max – wyjątkowe ułożenie półek w lodówce gwarantuje więcej wolnej przestrzeni.

Pozostałe informacje

 • Wyposażenie

wyświetlacz elektroniczny;
powłoka antybakteryjna;
sceniczne oświetlenie LED;
ręczna kostkarka twistowa;
półki ze szkła bezpiecznego;

 • Klasa energetyczna

A+

 • Zdolność zamrażania

14kg/24h;

 • Wymiary

wysokość 192cm;
szerokość 59,7 cm;
głębokość 67 cm.

samsung

Mastercook LCE-818NFN

No Frost – brak tworzenia się lodu sprawia, że przechowywane produkty zyskują jeszcze lepsze mrożenie, a lodówka nie potrzebuje częstego rozmrażania.

Wakacje – funkcja wakacje poprzez utrzymywanie w lodówce temperatury na stałym poziomie zapewni odpowiednie warunki przechowywanej żywności podczas naszej nieobecności.

Komora świeżości 0 stopni – specjalna komora o temperaturze ok. 0-3 stopni Celsjusza utrzymuje żywność w wyjątkowych warunkach zapewniając tym samym ich dłuższą żywotność.

Pozostałe informacje

 • Wyposażenie

powłoka antybakteryjna;
autodomykanie się drzwi;
wyświetlacz elektroniczny;
elektroniczna regulacja temperatury;

 • Klasa energetyczna

A+

 • Zdolność zamrażania

13 kg/24h;

 • Wymiary

wysokość 185cm;
szerokość 60 cm;
głębokość 61 cm.

mastercook

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

, , , Ciekawostki

Leave a Reply