Czy warto zainwestować w lodówkę Hotpoint-Ariston?

Maj 30, 2013

Na rynku sprzętów AGD dostępne są lodówki przeróżnych producentów. Wśród takich gignatów jak Samsung, Electrolux czy Mstercook znajduje się marka Hotpoint-Ariston. Jej produkty cechują się wysoką jakością wykonania, eleganckim wyglądem oraz funkcjonalnością. Czy jest tak również w przypadku modelu EBQH 20243 F?

Lodówka  EBQH 20243 F  to stylowa, czarna lodówka składająca się z dwóch części. Chłodziarki u góry oraz zamrażarki na dole. Jest połączeniem niezwykłej klasy oraz funkcjonalności. W jej zakres wchodzi kilka istotnych elementów, które sprawią, że jej obecność w kuchni będzie nieoceniona.

Funkcje
Wśród najważniejszych funkcji lodówki  EBQH 20243 F należy wyróżnić:

Funkcja wakacje
Funkcja wakacje przydatna jest szczególnie wtedy, gdy wyjeżdżamy z domu na kilka lub kilkanaście dni. W takiej sytuacji pozostawiona włączona lodówka będzie pracowała normalnym trybie dla zamrażarki, a chłodziarka będzie utrzymywać temperaturę 13 stopni Celsjusza. Zapewni to niski pobór energii podczas, gdy żadna pleśń nie zalęgnie się podczas naszej nieobecności.

Nofrost
System No-Frost zapewnia brak osadzania się szronu, dzięki czemu nie powstaje lód i nie jest potrzebne okresowe rozmrażanie lodówki. Aby wyczyścić jej wnętrze potrzeba jedynie przetrzeć półki i ścianki wilgotną szmatką.

Multiflow
System ten sprawia, że na każdej półce znajduje się odpowiedni poziom wilgotności powietrza. Zapewnia to dobry opływ powietrza wokół każdego produktu bez względu na położenie w lodówce.

Technologia Active Oxygen
Technologia Active Oxygen  sprawia, że żywność pozostaje świeża przez 9 dni, a bakterie zostają ograniczone o 90%. O 70% zostaje również ograniczone wytwarzanie nieprzyjemnych zapachów.

Air Tech Evolution
W lodówce znajduje się także system Air Tech Evolution gwarantując odpowiednie warunki do przetrzymywania żywności.

Hygiene Advance
Hygiene Advance to bezpieczeństwo przechowywanych produktów.

Ice Party
Hotpoint-ariston oferuje także funkcję Ice Party, która sprawi, że dosłownie w kilka chwil schłodzimy napoje.

Food Care Zone
W wyposażeniu lodówki znajduje się komora świeżości. Dzięki jej obecności przechowamy produkty, które wymagają uwzględnienia szczególnych warunków, np. ryby.

Ecotech
Oznaczenie Ecotech zapewnia spełnienie najwyższych standardów efektywności energetycznej.

Oświetlenie
We wnętrzu lodówki znajduje się oświetlenie LED przekładające się na jasne światło za wyjątkowo niskie koszty.

Bezpieczeństwo
Lodówka  Hotpoint-Ariston  EBQH 20243 F to również bezpieczeństwo użytkowania. W tym zakresie zadbano o blokadę panelu sterowania, wskaźnik niedomkniętych drzwi, a także o powłokę antybakteryjną niepozwalającą na rozwój bakterii oraz półki wykonane ze szkła bezpiecznego. Półki te są niezwykle wytrzymałe i solidne. Gdy wyleje się w nich sok, ciecz nieprzedostanie się na niższe poziomy sprzętu. Co więcej, półki te są odporne na zarysowania. Tym samym wnętrze lodówki przez długi czas zachowa doskonały wygląd.

EBQH 20243

Klasa energetyczna lodówki oznaczona jest jako A+. Jest to równoznaczne z niskimi rachunkami gdyż oszczędza ona do 25% energii, niż ma to miejsce w urządzeniach oznaczonych jako klasa energetyczna A.

Zdolność zamrażania w zamrażarce pozwala na zamrożenie aż 7kg/24h. W przypadku odłączenia od prądu, temperatura wewnątrz lodówki będzie się utrzymywać przez kolejne 14 godzin. Sprawia to, że będziemy mieli spory zapas czasu zanim produkty zaczną znajdować się w niesprzyjającym środowisku.

Lodówka  EBQH 20243 F jest jedną z pojemniejszych lodówek. Pojemność chłodziarki wynosi 241 litry, zaś zamrażarki 73 litry. Przekłada się to na 4 półki szklane w chłodziarce, 1 półkę na butelki, szufladę świeżości, szufladę na owoce i warzywa, 4 półki w drzwiach, 3 szuflady w zamrażarce oraz pojemnik na kostki.

Wymiary lodówki wynoszą 200cm wys. x 60cm szer. x 65,5cm gł. Lodówka jest cicha. Jej poziom hałasu wynosi jedynie 44dB.

Cena 2099zł.

Źródło zdjęć: pl.hotpoint.eu

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

, Ciekawostki

Leave a Reply