Candy CFM 3266 City Combi

Czerwiec 27, 2013

Candy CFM 3266 City CombiProdukty włoskiej firmy Candy cieszą się w naszym kraju przeciętnym zainteresowaniem. Mimo że oferuje ona solidne artykuły gospodarstwa domowego, to w gąszczu innych, bardziej znanych marek nikną. Sytuacja nie do pozazdroszczenia, niemniej podczas poszukiwań lodówki warto zwrócić wzrok w kierunku produktów opatrzonych logiem włoskiego producenta.

Dzisiaj opiszemy lodówkę idealną do domów, w których mieszkają rodziny o układzie 2+2. Model CFM 3266 City Combi to wysoka lodówka o łącznej pojemności (lodówka + zamrażarka) 231 litrów, z czego 176 przypada na część chłodzącą. Wykonana została ze stali nierdzewnej, co czyni ją bardzo trwałą i solidną, a przy okazji wygląda naprawdę atrakcyjnie – będzie ozdobą nowoczesnych kuchni. Została jej przyznana klasa energetyczna A+, dzięki czemu możemy być pewni, że nie będzie miała drastycznego wpływu na nasze rachunki za prąd. Można ją kupić już za niecałe 1300 złotych. Co otrzymamy za tę kwotę?

Trzeba otwarcie przyznać, że wyposażenie lodówki jest bardzo standardowe – z jednej strony jest to zaleta, z drugiej jednak wada. Mamy bowiem pewność, że po otwarciu drzwi wszystko będzie na swoim miejscu, bez dodatkowych udziwnień oraz dedykowanych podstawek pod ‘karton o szerokości 18,8cm’. Jest też jednak druga strona medalu – w zamrażarce brakuje opcji ‘no frost’, co oznacza że będziemy musieli co jakiś czas zorganizować rozmrażanie szuflad w starym, dobrym stylu. W związku jednak z tym konieczne będzie opróżnienie całej lodówki. Producent w tym modelu zastosował tylko jeden agregat, co oznacza, że po jego wyłączeniu przestaje pracować cała lodówka. Całkiem niezłym wynikiem jest jednak 17 godzin, przez które urządzenie utrzymuje odpowiednią temperaturę w przypadku braku zasilania. Osoby starsze powinny być natomiast zadowolone z faktu, że sterowanie funkcjami lodówki odbywa się mechanicznie – jest to rozwiązanie zdecydowanie prostsze w obsłudze.

Candy CFM 3266 City Combi

W części chłodzącej znajdziemy 4 półki szklane, a ich położenie można dowolnie regulować. Znajdziemy też jedną półkę na butelki oraz jedną szufladę na warzywa i owoce. Powierzchnia użytkowa zamrażarki została podzielona na trzy szuflady, co mieści się w ramach standardowych rozwiązań. Istotną informacją jest również poziom hałasu generowanego przez lodówkę – według danych producenta do 43 dB, w praktyce jednak lodówka jest słyszalna, kiedy załącza się agregat. Jednak nie na tyle, by regularnie uniemożliwiała zdrowy sen.

Candy CFM 3266 City Combi to solidna lodówka bez fajerwerków – za relatywnie niską cenę otrzymujemy produkt łatwy w obsłudze, bez dodatkowego wyposażenia, które w opinii części osób jest zupełnie zbędne, bo może się zepsuć. Najważniejsze jednak, że lodówka bez zarzutu wywiązuje się ze swoich prymarnych funkcji – chłodzenie i zamrażanie działa tak, jak powinno. I o to chodzi.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

, , Candy

Leave a Reply