Bosch KGV36VL30E

Lipiec 17, 2013

KGV36VL30EIle można wydać na lodówkę? To pytanie czysto retoryczne – za równowartość sumy, którą przyjdzie nam zapłacić za niektóre modele tego niezbędnego sprzętu AGD można by kupić niezłej klasy auto. Niemniej niezłej klasy lodówkę można kupić już za niecałe 1600 złotych.

Taki produkt w ofercie posiada niemiecki koncern – Bosch – o symbolu KGV36VL30E. Z zewnątrz lodówka prezentuje się elegancko, ale bez fajerwerków. Na miejscu byłoby stwierdzić, że wygląda adekwatnie do swojej ceny. W kuchni na pewno nie będzie się wyróżniać in minus.

A jakim wyposażeniem próbuje nas do zakupu przekonać sam Bosch? Jest to lodówka wysoka (186 cm), o pojemności 215 litrów w samej chłodziarce oraz 94 litrów w zamrażalniku. Charakteryzuje się klasą energetyczną A++, wykazując przy okazji bardzo dobrą sprawność chłodzącą – zamrażalnik jest w stanie zamrozić 7 kg na dobę.

Lodówka jest dość oszczędna dzięki oprogramowaniu, które steruje jej funkcjami – będziemy mogli skorzystać ze wskaźnika temperatury, elektronicznej regulacji części chłodniczej oraz zamrażalnika oraz w łatwy sposób zaplanować przechowywanie żywności dzięki kalendarzowi zamrażania. Dodatkowo otrzymamy dostęp do szuflady z kontrolą wilgotności, a wnętrze lodówki oświetlone jest żarówkami LED – jest ono nie tylko bardzo oszczędne, ale również generuje wystarczająco jasne światło.

Lodówkę również łatwo utrzymać w czystości. Zamrażalnik jest wyposażony w system Low Frost, który powoduje, że osadzająca się warstwa lodu jest minimalna, dzięki czemu w bardzo prosty sposób można ją usunąć. Chłodziarka natomiast rozmraża się automatycznie.

Produkt sprawdzi się przede wszystkim w gospodarstwach domowych typu 2+1 i 2+2. Pojemność, którą dysponujemy w części chłodniczej spokojnie wystarczy, by zrobić zakupy na zapas. Nie mniej ważna jest również informacja dotycząca faktu, że lodówka – w przypadku braku zasilania – aż przez 23 godziny jest w stanie utrzymać pożądaną temperaturę.

Komu zatem możemy polecić produkt Boscha? Każdemu, kto oczekuje solidnie wykonanej lodówki w cenie nie powodującej skurczu serca.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

, , Bosch

Leave a Reply