6 cech lodówki Bosch KAN60A45

Marzec 26, 2013

lodowka BoschPisaliśmy już o lodówce Bosch KGN 33Y22. Jest to pojemnościowa lodówka cechująca się technologią No frost i wysoką klasą energetyczną A+. Dziś zaprezentujemy jej bardziej nowoczesnego i trochę większego kuzyna – Bosch KAN60A45. Co charakteryzuje ten model?

Po pierwsze – funkcja No Frost

System No Frost zapobiega osadzaniu się lodu oraz szronu wewnątrz zamrażarki, a tym samym nie osadzają się one na samych produktach. Jak to możliwe? Otóż odpowiednia cyrkulacja powietrza sprawia, że gromadzona wilgoć zostaje skraplana i odparowywana.

Po drugie – podwójne chłodzenie i mrożenie

Lodówka Boscha to superchłodzenie i supermrożenie.  Superchłodzenie odpowiada za obniżenie temperatury w chłodziarce do +2 stopni Celsjusza. Umożliwia to optymalne chłodzenie nowo włożonych produktów i brak zepsucia u dotychczas tam trzymanych.
Supermrożenie to z kolei ochrona zamrożonej żywności, w przypadku styczności ze świeżymi, jeszcze niezmrożonymi produktami.

Po trzecie – Multi AirFlow

System Multi Air Flow zapewnia utrzymanie równomiernego powietrza w każdym zakątku urządzenia. Dzięki temu, bez względu na położenie produktów, każdy z nich zyska najwyższą ochronę pod względem chłodzenia i świeżości.

Po czwarte – wyposażenie

W modelu Bosch KAN60A45 znajdziemy zarówno automatyczną kostkarkęb jak i barek. Warto zauważyć, że wbudowana kostkarka zapewni nam lód w kostkach lub lód kruszony. Wydajność kostkarki wynosi 0,9kg/24h.

W chłodziarce do dyspozycji będziemy mieli 3 półki z bezpiecznego szkła, 3 przezroczyste szuflady, 4 półki w drzwiach oraz półka na masło.

W zamrażarce znajdują się 3 półki z bezpiecznego szkła, 2 przezroczyste szuflady oraz 4 półki w drzwiach.

W obu częściach lodówki znajduje się oświetlenie wewnętrzne.

Dodatkowo, lodówka wyposażona jest w filtr i podajnik wody.

Po piąte – proste sterowanie

Lodówka obsługiwana jest za pomocą wyświetlacza LCD, który posiada blokadę przed dziećmi.

Po szóste bezpieczeństwo

Sprzęt Boscha wyposażony jest także w sygnał dźwiękowy, który poinformuje nas o tym, kiedy drzwi urządzenia zostaną źle zamknięte.

lodowka bosch

Pozostałe parametry

Klasa energetyczna
A+;

Klasa zamrażarki
****;

Pojemność chłodziarki
346litrów;

Pojemność zamrażarki
164 litry;
Wymiary
Wysokość 180cm;
Szerokość 90cm;
Głębokość 67,4cm;

Zdolność mrożenia
10kg/24h;

Czas utrzymania temperatury w sytuacji odłączenia od zasilania
5h;

Poziom hałasu
45 dB;

Cena
4999zł.

Źródło zdjęć: bosch-home.pl.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

, , , Bosch

Leave a Reply