Kategoria: Bosch

Zalety lodówki typu side-by-side i najpopularniejsze modele w listopadzie

Duża kuchnia to szeroki wachlarz możliwości aranżacyjnych – posiadacze sporych pomieszczeń kuchennych wybierać mogą na przykład spośród lodówek typu side-by-side, które standardowo są zbyt duże, by stanąć  w przeciętnej kuchni. A z kupnem takiego urządzenia wiąże się sporo udogodnień, jak chociażby w kwestii przechowywania żywności w zamrażalniku, który często wydaje się być niewystarczający.

Bosch KGV36VL30E

Ile można wydać na lodówkę? To pytanie czysto retoryczne – za równowartość sumy, którą przyjdzie nam zapłacić za niektóre modele tego niezbędnego sprzętu AGD można by kupić niezłej klasy auto. Niemniej niezłej klasy lodówkę można kupić już za niecałe 1600 złotych.

6 cech lodówki Bosch KAN60A45

Pisaliśmy już o lodówce Bosch KGN 33Y22. Jest to pojemnościowa lodówka cechująca się technologią No frost i wysoką klasą energetyczną A+. Dziś zaprezentujemy jej bardziej nowoczesnego i trochę większego kuzyna – Bosch KAN60A45. Co charakteryzuje ten model?

Bosch KGN 33Y22

Przedstawiamy nowoczesną i funkcjonalną lodówkę Bosch KGN 33Y22. Posiada ona dobre parametry techniczne za stosunkowo niską cenę. Dużą zaletą tego modelu jest rozmieszczenie półek oraz pojemników, przez co została bardzo dobrze wykorzystana przestrzeń i lodówkę tę można określić jako bardzo ergonomiczną. Produkt ten posiada system no frost, ale mimo tego zużycie prądu jest na bardzo […]