Amica FM106.4A

Lipiec 22, 2013

Amica FM106.4AUrządzenie mieszkania dla singla to niemałe wyzwanie – wszelkiego rodzaju sprzęty AGD trzeba wybrać tak, by z jednej strony spełniały swoją rolę, a z drugiej nie generowały niepotrzebnych kosztów. Dzisiaj przyjrzymy się lodówce, która jest jakby stworzona dla osób mieszkających samotnie.

Lodówka Amica FM106.4A mierzy bowiem zaledwie 85 cm, a we wnętrzu brakuje zamrażalnika. Niemniej 95 litrów spokojnie powinno wystarczyć każdej osobie, nawet zakładając, że lubi robić zakupy na zapas.

Mimo niskiej ceny (okolice 500 złotych) chłodziarka została wykonana bardzo starannie. Oczywiście po produkcie z tej półki cenowej trudno oczekiwać cudów, niemniej w naszej kuchni z pewnością nie będzie straszyć, a uniwersalny, biały kolor sprawia, że łatwo zgubi się wśród innych sprzętów. Produkt opisywany jest klasą energetyczną A+, a ze względu na swoje gabaryty jest bardzo oszczędny – zużywa ledwie 120 kWh rocznie.

W części chłodniczej znajduje się również komora niskich temperatur – rzecz jasna nie zastąpi ona zamrażalnika, ale swoje podstawowe funkcje spełnia doskonale. Osoby mieszkające samotnie często zwracają również uwagę na głośne zachowanie sprzętów AGD – w przypadku tej lodówki problem ma marginalne znaczenie, bowiem agregat pracuje naprawdę cicho. Zmiana kierunku otwierania drzwi pozwoli natomiast ustawić sprzęt dokładnie tam, gdzie będziemy tego chcieli.

Ważnym atutem jest również prostota konstrukcji – brak dodatkowych, wymyślnych funkcji niweluje do minimum ryzyko poważniejszych awarii. Także wszelkie podstawowe ustawienia wykonuje się w dziecinnie prosty sposób. Lodówka została wykonana z trwałych, solidnych materiałów, które gwarantują długowieczność oraz łatwość w użytkowaniu takiego sprzętu – jest to niezwykle istotne w przypadku tego typu urządzeń. Całość bardzo łatwo utrzymać w czystości – lodówka została pokrywa powłoką antybakteryjną, a półki wykonane zostały ze szkła bezpiecznego. Oznacza to, że w sytuacji, w której coś nam się rozleje szybko możemy je umyć, charakteryzują się też sporą wytrzymałością.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

, , , , Amica

Leave a Reply